ACCA

Aktualności

 • Kultura ma znaczenie: 4 grzechy zarządzania

  28-10-2014
  Aż 76 proc. specjalistów finansowych zrzeszonych w ACCA uważa, że kultura korporacyjna wpływa na pracowników silniej niż jakiekolwiek kodeksy i regulaminy. Niestety, wpływ ten może okazać się także destrukcyjny. Szczegóły najnowszego raportu ACCA na CFO European Summit już 19 listopada 2014.

  Więcej...

 • Polscy finansiści wśród najlepszych na świecie!

  29-09-2014
  Finansiści znad Wisły słyną ze swoich wysokich kompetencji. Jak podaje ACCA, międzynarodowa organizacja zrzeszająca ekspertów finansowych, to właśnie Polacy wypadają na egzaminach kwalifikacyjnych najlepiej - i robią to konsekwentnie już od kilku lat.

  Więcej...

 • I Europejska Konferencja ACCA „Education to Employment - Partnering Pathways”

  18-09-2014
  I Europejska Konferencja ACCA „Education to Employment – Partnering Pathways” skierowana do przedstawicieli uczelni wyższych i dotycząca edukacji z zakresu rachunkowości, finansów i zarządzania odbędzie się 21 października 2014 na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zapraszamy do rejestracji!

  Więcej...

 • ACCA udostępnia bezpłatny kurs online

  08-09-2014
  ACCA, Wyższa Szkoła Handlowa Uniwersytetu Exeter oraz platforma edukacyjna FutureLearn uruchamiają Otwarty Kurs Internetowy „Discovering Business in Society”. Kurs jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich mających dostęp do Internetu. Rusza 8 września.

  Więcej...

 • Nagrody "Dyrektor Finansowy Roku" wręczone!

  28-05-2014
  Po raz dziewiąty zostały przyznane najbardziej prestiżowe nagrody branży finansowej – tytuły "Dyrektor Finansowy Roku".

  Więcej...