ACCA

Aktualności

 • Zmiany w egzaminach Professional w 2018 roku - co oznaczają dla Ciebie?

  14-01-2018
  We wrześniu 2018 r. zostaną wprowadzone w życie ważne zmiany w egzaminach na etapie Professional. Zachęcamy do zapoznania się z kluczowymi informacjami i sprawdzenia, w jaki sposób zmiany egzaminów wpłyną na Twoja sytuację.

  Więcej...

 • Zwiększ swoje szanse na sukces na egzaminie ACCA!

  14-01-2018
  Studenci ACCA korzystający z wybranych learning resources uzyskują wyższe wyniki na egzaminach. Również i Ty możesz uczyć się do sesji z ich pomocą i zwiększyć swoje szanse na egzaminacyjny sukces! Dowiedz się więcej

  Więcej...

 • Jak zwiększyć swoje szanse na sukces na egzaminie ACCA w wersji komputerowej (session CBE)?

  14-01-2018
  Studenci ACCA korzystający z wybranych learning resources uzyskują wyższe wyniki na egzaminach. Również i Ty możesz uczyć się do sesji z ich pomocą i zwiększyć swoje szanse na egzaminacyjny sukces!

  Więcej...

 • Rewolucyjne zmiany dla przedsiębiorców w 2018 r. – za nami VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

  12-01-2018
  9 stycznia 2018 r. w Warszawie odbył się VIII Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG. Tegoroczna edycja wydarzenia zgromadziła stacjonarnie i online ponad 1 100 przedstawicieli kadry zarządzającej, w tym przede wszystkim dyrektorów finansowych, głównych księgowych, szefów sprawozdawczości finansowej i controllingu z firm ze wszystkich sektorów gospodarki. Uczestnicy wysłuchali 11 prelekcji ekspertów KPMG na temat istotnych zmian z obszarów podatków, rachunkowości i prawa, które będą miały istotny wpływ na przedsiębiorców w 2018 r.

  Więcej...

 • 2018 rok to dobry czas na zmianę pracy, szczególnie w finansach

  12-01-2018
  Z raportu Antal „Aktywność specjalistów i menedżerów na rynku pracy” wynika, że połowa zapytanych osób odczuła w 2017 roku poprawę swojej sytuacji zawodowej, ale 4 na 10 pracowników niestety nie. Jeśli znajdujesz się w tej drugiej grupie, warto wraz z nadejściem nowego roku pomyśleć o zmiany pracy. Tym bardziej, że wynagrodzenia proponowane finansistom podczas procesów rekrutacyjnych w 2017 roku wzrosły aż o 20% (Raport Płacowy Antal) i spodziewamy się utrzymania tego trendu również w 2018 roku. Świadome i przemyślane etapy procesu poszukiwania pracy nie tylko zwiększają szansę na sukces, ale również dodają pewności siebie oraz motywacji.

  Więcej...