ACCA

ACCA Partnerem Merytorycznym konferencji IIA

grafika Iława

  

Z przyjemnością informujemy, że ACCA Polska zostało Partnerem Merytorycznym konferencji "Współpraca - to się opłaca!" organizowanej przez Instytut Audytorów Wewnętrznych IIA Polska  w dniach 11-13 kwietnia w Iławie. 

 

Uczestnicy trzydniowego spotkania usłyszą m.in. jak tworzyć mapę ryzyk w firmie, jaka jest rola audytu wewnętrznego w identyfikacji ryzyk oraz jak identyfikować wiedzę ukrytą w organizacji i nią zarządzać. Dowiedzą się na czym polega idea "Open Eyes Economy" i czym różni się od idei społecznej odpowiedzialności biznesu, poznają też biznesowe korzyści z weryfikacji danych pozafinansowych. Mowa będzie także o roli współpracy pomiędzy audytem wewnętrznym a zewnętrznym w szczególności w wykrywaniu nadużyć w firmie.

 

- To nowa inicjatywa na mapie konferencji dla specjalistów z finansów, rachunkowości i zarządzania, ale od początku zaplanowana z rozmachem i dbałością o wartość merytoryczną. Przykuła naszą uwagę szerokim wachlarzem tematyki gwarantującym kompleksową dawkę praktycznej wiedzy z obszaru audytu i nie tylko. Zachęcamy do udziału wszystkich członków ACCA, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę. - mówi Przemek Pohrybieniuk, Dyrektor Zarządzający ACCA Polska i Kraje Bałtyckie.

 

Wśród korzyści z udziału w konferencji należy wymienić aktualizację i poszerzenie wiedzy ze szczególnym uwzględnieniem zmian w regulacjach, wymianę doświadczeń pomiędzy osobami wykonującymi zawody pokrewne, m.in. członków IIA Polska, KIBR, ACCA Polska, promowanie dobrych praktyk zarządzania ze szczególnym uwzględnieniem CSR oraz dużą dawkę inspiracji i motywacji do działania. Gorąco zapraszamy!

 

Informacje praktyczne

Konferencja "Współpraca - to się opłaca!" odbędzie się w dniach 11-13 kwietnia 2016 r. w Hotelu Grand Tiffi w Iławie.

Cena udziału w konferencji:

  • 1 200 zł + 23% VAT - członkowie IIA Polska
  • 1 400 zł + 23% VAT - pozostałe osoby
  • 10% zniżki - dla 3 lub więcej osób zgłoszonych przez tę samą firmę/instytucję
  • 10% zniżki - członkowie KIBR, Polrisk, ISACA Katowice, BCMG, ACCA

Zniżki nie sumują się. Cena obejmuje: udział w sesjach tematycznych, materiały szkoleniowe, noclegi, posiłki, certyfikat udziału w konferencji.

Szczegółowa agenda oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania poniżej, a aktualne i szczegółowe informacje na stronie iia.org.pl.

16-03-2016