ACCA

Egzaminy F5, F7, F8 i F9 zmieniają się w egzaminy komputerowe od czerwca 2018!

W czerwcu 2018 r. zostaną wprowadzone w życie ważne zmiany w egzaminach na poziomie Fundamentals: egzaminy F5, F7, F8, F9 staną się egzaminami Session CBE, czyli zdawanymi wyłącznie w formie komputerowej, w ramach sesji ACCA.

  • Sesja Marzec 2018 jest ostatnią, w której egzaminy F5, F7, F8, F9 można zdawać w formie papierowej.
  • Egzaminy F5, F7, F8, F9 w formie komputerowej są dostępne już w marcu, w centrach egzaminacyjnych w Warszawie i Krakowie.
  • Na egzaminy Session CBE zapisujesz się w standardowy sposób, tzn. przez swoje  studenckie konto myACCA.
  • Egzamin F6 Taxation w wariancie polskim pozostanie egzaminem w formie papierowej, dostępnym w sesjach: czerwiec i grudzień.

 

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu Coffee and chat sesssion poświęconemu komputerowym egzaminom ACCA, na którym eksperci i studenci ACCA rozwieją wszelkie wątpliwości związane z Session CBEs! W webinarze weźmie także udział, i podzieli się tajnikami swojego sukcesu, Anna Piusińska, ACCA Prizewinner z sesji Wrzesień 2018, która osiągnęła najlepszy w Polsce wynik z egzaminu F9 zdając go właśnie w formie komputerowej!

 

Zgłoś się do udziału już teraz - wypełnij formularz online >>

 

Przygotowujesz się do egzaminu F5, F7, F8, F9 w formie komputerowej na marzec 2018? Sprawdź, z jakich bezpłatnych zasobów możesz skorzystać:

16-01-2018