ACCA

HP Akredytowanym Pracodawcą ACCA

Z przyjemnością informujemy, że Globalne Centrum Biznesowe Hewlett-Packard otrzymało Status Akredytowanego Pracodawcy ACCA (ACCA Approved Employer). Akredytacja została przyznana firmie HP GBC w wyniku opartego na globalnych standardach audytu procesów Zarządzania Zasobami Ludzkimi, przeprowadzonego przez ACCA Poland. Audyt ten potwierdził, że członkowie ACCA zatrudnieni przez HP GBC mają zapewnioną możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kompetencji w obszarze finansów i rachunkowości w ramach programu zróżnicowanych szkoleń.

- Podjęliśmy starania o akredytację ACCA, by dać czytelny sygnał naszym pracownikom, klientom i partnerom biznesowym, że świadczymy usługi finansowe według najwyższych standardów. W ciągu prawie 9 lat obecności na polskim rynku, profil usług naszego Centrum mocno ewoluował, od obsługiwanych pierwotnie prostych zadań transakcyjnych do kompleksowego zarządzania i realizowania zaawansowanych procesów finansowo-księgowych - komentuje Grażyna Drab, Dyrektor w Dziale Rozwiązań Finansowych w HP GBC. - Poziom wiedzy i kwalifikacji zespołu w sposób istotny wpływa na sukces naszej firmy, zatem budowanie potencjału kompetencyjnego pracowników jest głównym elementem strategii personalnej w HP. Mamy warunki umożliwiające rozwój kariery najlepszym finansistom na rynku - dodaje Grażyna Drab.

- Bardzo się cieszę, że Globalne Centrum Biznesowe HP będące częścią koncernu HP zyskało akredytację ACCA. Jest to dowód, że współczesne przedsiębiorstwa, działające na globalnym rynku chcą dbać o rozwój swoich pracowników i inwestować w podnoszenie ich kwalifikacji w obszarze finansów i rachunkowości. Szczególnie miły jest fakt, że ta akredytacja została przyznana firmie z Wrocławia, co świadczy o rosnącym znaczeniu inwestycji w kapitał ludzki także wśród firm spoza Warszawy - powiedziała Magdalena Hernandez, Dyrektor Zarządzająca ACCA Polska.

Akredytacja HP

Na zdjęciu: Grażyna Drab, Dyrektor w Dziale Rozwiązań Finansowych w HP GBC, odbiera akredytację z rąk Marcina Bartnikiewicza, Business Development Managera w ACCA Poland.

31-01-2014