ACCA

Jesteś członkiem IIA Polska? Rozpocznij ACCA na promocyjnych warunkach!

Jesteś członkiem IIA Polska? Serdecznie zapraszamy Cię do skorzystania z wyjątkowej oferty zdobycia kwalifikacji ACCA!

 

Tylko do 31 marca 2017 przystępując do ACCA jako student, otrzymasz rabat na zwolnienie z opłat za przysługujące Ci zwolnienia z 3 egzaminów ACCA (egzaminy od F1 do F3 z poziomu Fundamentals). 

 

Czym jest ACCA?

ACCA jest największą, najbardziej prestiżową i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości.

Kwalifikacja ACCA to rozpoznawalna na całym świecie kwalifikacja biznesowa oparta na kompleksowej i praktycznej wiedzy, przeznaczona dla osób, które chcą wyróżnić się w świecie finansów, rachunkowości i zarządzania.

 

Co zawiera oferta?

Każda z uprawnionych osób rejestrując się do końca marca 2017 r. może skorzystać ze specjalnej oferty rozpoczęcia kwalifikacji ACCA, która zawiera obniżoną opłatę za zwolnienia z egzaminów F1, F2 i F3 - 20 GBP za każdy egzamin (zamiast 72 GBP).

Wartość rabatu to 156 GBP, czyli prawie 750 PLN!

 

Dlaczego warto?

To cenne ułatwienie w drodze do kwalifikacji ACCA: zamiast wszystkich 14 egzaminów pozostanie Ci 11, a zdawanie rozpoczniesz od egzaminu F4.

Rozwój kompetencji w ramach ACCA to możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy i praktycznych umiejętności - znajdą one bezpośrednie i natychmiastowe zastosowanie w codziennej pracy i rozwoju Twojego biznesu. Kwalifikacja ACCA pokrywa wszelkie zagadnienia niezbędne do rozumienia i zarządzania finansami w przedsiębiorstwie każdego rodzaju i wielkości.

 

Jak skorzystać z oferty?

1. Wypełnij załączony poniżej list. 

 

2. Prześlij jego skan do IIA Polska na adres office@iia.org.pl w celu weryfikacji i potwierdzenia członkostwa.

 

3. Zarejestruj się w ACCA.

Rejestracji w ACCA dokonasz online na stronie www.accaglobal.com.

WAŻNE: Do rejestracji przygotuj sobie:

  • skan dyplomu ukończenia studiów w języku angielskim lub jego tłumaczenie przysięgłe
  • skan zdjęcia w formacie paszportowym lub dyplomowym

 

WAŻNE2: W trakcie rejestracji nie zapomnij podać kodu promocyjnego z listu odebranego z IIA Polska. Kod podajesz w sekcji "Employment Details" w zaznaczonym miejscu:

Pricing Code

 

WAŻNE3: Pamiętaj o załączeniu skanu listu potwierdzającego uprawnienia

 

4. Rozpocznij przygotowania do zdawania pozostałych egzaminów ACCA.

  • Polecamy możliwość skorzystania ze szkoleń organizowanych przez Akredytowane Firmy Szkoleniowe: BPP Professional Education i EY Academy of Business.
  • Możesz również przygotowywać się samodzielnie korzystając z dostępnych materiałów dydaktycznych (podręczniki, kursy on-line itp.).

 

W razie pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z IIA Polska - office@iia.org.pl - lub ACCA Polska - polandinfo@accaglobal.com.

 

Już dziś zrób krok w stronę ACCA – największej, najbardziej prestiżowej i najszybciej rozwijającej się międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania na świecie!

Nie zwlekaj z rejestracją - liczba promocyjnych rejestracji jest ograniczona!

 

* Stan na dzień publikacji dla kursu 1 GBP = 4,8 PLN

04-11-2016