ACCA

Komputerowe egzaminy F5, F7, F8 i F9 dostępne we wszystkich lokalizacjach w Polsce!

Od sesji czerwiec 2018 wszystkie ośrodki egzaminacyjne ACCA w Polsce będą umożliwiały zdawanie egzaminów F5, F7, F8 i F9 w nowoczesnej wersji komputerowej - cenionej zarówno przez studentów ACCA jak i zatrudniających ich pracodawców! 

Session CBEs (czyli egzaminy F5, F7-F9 zdawane na komputerze) dostępne są w Polsce, w wybranych lokalizacjach, już od czerwca 2017. Studenci, którzy skorzystali z tej możliwości i w ramach swoich egzaminów rozwiązywali case studies z wykorzystaniem m.in. arkuszy kalkulacyjnych i edytora tekstu wskazywali na takie zalety Session CBEs jak:

  • możliwość (wielokrotnego) edytowania odpowiedzi,
  • pisanie na klawiaturze jako mniej obciążające niż pisanie ręczne,
  • większa przejrzystość odpowiedzi.

 

Pracodawcy zwracają z kolei uwagę na to, że nowa forma zdawania egzaminów F5, F7-F9 w jeszcze lepszym stopniu przygotowuje studentów ACCA do pracy w finansach, przyczyniając się tym samym do wzmacniania ich pozycji na rynku pracy.

Zobacz na jakie pozostałe korzyści Session CBEs zwracają uwagę przedstawiciele firm:

 

  • Na egzaminy Session CBE zapisujesz się w standardowy sposób, tzn. przez swoje  studenckie konto myACCA.
  • Egzamin F6 Taxation w wariancie polskim pozostaje egzaminem paper based (zdawanym w formie papierowej), dostępnym w sesjach: czerwiec i grudzień.

 

Przygotowujesz się do egzaminu F5, F7, F8, F9 w formie komputerowej do sesji czerwiec 2018?

Skorzystaj z bezpłatnych zasobów egzaminacyjnych ACCA pozwalających nie tylko na zdobycie i przećwiczenie wiedzy wymaganej na egzaminie, ale również umożliwiających zapoznanie się z komputerowym środowiskiem zmienionych egzaminów.

Materiały dostępne są na stronie accaglobal.com >>

16-01-2018