ACCA

Nie takie IFRSy straszne… - pokazowy warsztat ACCA i  EY Academy of Business (11 kwietnia, godz. 18.00)

Nie takie IFRSy straszne… - Pokazowy warsztat ACCA i  EY Academy of Business (11 kwietnia, godz. 18.00-20.00)

Zapraszamy studentów przygotowujących się do egzaminu F7 oraz P2 na darmowy warsztat organizowany we współpracy z EY Academy of Business - Akredytowaną Firmą Szkoleniową o najwyższym statusie Platinum.

Jeżeli

  • posiadasz uprawnienia biegłego rewidenta lub jesteś na drodze do ich uzyskania i jednocześnie zdobywasz kwalifikację ACCA,
  • jesteś studentem ACCA przygotowującym się do egzaminu F7 lub P2 albo
  • jesteś studentem ACCA ze zwolnieniami z egzaminu z F7,

to nasz warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Celem warsztatu jest praktyczna powtórka materiału F7 (Financial Reporting) oraz położenie akcentu na te elementy sylabusa i techniki egzaminacyjne, które są niezbędne do zdania egzaminu P2 (Corporate Reporting). Podczas spotkania zaprezentujemy Państwu zadanie egzaminacyjne z zakresu konsolidacji na poziomie F7 (Financial Reporting).Skupimy się na praktycznych technikach i umiejętnościach niezbędnych finansistom, ze szczególnym uwzględnieniem Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej.  Pokażemy, że ACCA to nie tylko kwalifikacja świetnie wyglądająca w CV, ale również praktyczna wiedza i umiejętności, pomagające w codziennej pracy.

Kto?
Spotkanie poprowadzi Joanna Połczyńska. Joanna jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz członkiem The Institute of Chartered Accountants of Scotland (ICAS).Ma ponad dziewięć lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie finansów, audytu finansowego i audytu wewnętrznego. Swoją karierę rozpoczęła w 2001 roku w Arthur Andersen w Polsce. Następnie przeniosła się do Londynu, gdzie przez 5 lat pracowała w PwC jako audytor spółek z sektora mediów i energetyki notowanych na londyńskiej giełdzie. W kolejnych latach była audytorem wewnętrznym w jednej z największych firm notowanych na giełdzie w Hong Kongu.

Dlaczego warto przygotować się do egzaminów ACCA z EY Academy of Business?

Przez 25 lat przygotowaliśmy do egzaminów ACCA tysiące studentów. Obecnie jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która oferuje stacjonarne kursy ACCA. Kursy na wszystkich poziomach prowadzą doświadczeni trenerzy z Polski i z zagranicy. Nasze szkolenia to cały proces, który uzbroi Cię w niezbędną wiedzę i praktyczne umiejętności, dając sukces na egzaminach ACCA.

 

Aby zgłosić swój udział w spotkaniu, wypełnij formularz rejestracyjnyLiczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Na zgłoszenia czekamy do 7 kwietnia 2017 r .

Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Warsztat odbędzie się w siedzibie EY Academy of Business w Warszawie, Al. Armii Ludowej 26 (budynek Focus).

W spotkaniu można także wziąć udział online (streaming).

05-04-2017