ACCA

Nie zdałeś egzaminu? Trzy kroki by przekuć porażkę w sukces

Nie zdałeś egzaminu? Oto trzy proste kroki, aby przekuć porażkę z grudnia w sukces w marcu!

2-acca-graf-648x318-mail-fail-paz-2017-2

1. Sprawdź, gdzie mogłeś popełnić błąd

Po każdej sesji zespół sprawdzający egzaminy przygotowuje raporty pn. Examiner's reports z omówieniem najczęstszych błędów i pomyłek egzaminacyjnych popełnianych przez studentów na poszczególnych egzaminach ACCA. Zapoznaj się z Examiner's report po sesji grudniowej i sprawdź, które obszary w szczególności warto powtórzyć przed egzaminem poprawkowym. Raporty egzaminatorów znajdziesz w wyszukiwarce exam resources na stronie accaglobal.com

 

2. Zaplanuj naukę i nie zapomnij o powtórce materiału! 

Przed kolejnym podejściem do egzaminu powtórz cały materiał, zatrzymując się na dłużej na obszarach, w których nie czujesz się pewien. Pobierz bezpłatne Revision notes (dostępne do egzaminów F5, F7, F8, F9, P1, P2, P3, P4, P5, P7), które doskonale pomogą Ci w utrwaleniu wiedzy, a jeśli poprawiasz egzamin F5, F7, F8 lub F9 możesz skorzystać także z darmowych nagrań czteroczęściowych Revision webinars.

 

3. Sprawdź się przed sesją - zrób egzamin próbny

Praktyka czyni mistrza. Podejdź do egzaminu próbnego i dowiedz się, gdzie popełniasz błędy. Profesjonalny tutor ACCA sprawdzi go i odeśle wraz z komentarzem. Dostępne są egzaminy próbne przed sesją marcową do: F5, F7, F8, F9, P1, P2, P3, P4, P7. Jeśli chcesz uzyskać omówienie egzaminatora, wyślij potwierdzenie zapisu na egzamin w marcu na adres: e-mailW odpowiedzi otrzymasz egzamin próbny do rozwiązania w domu. Swoje odpowiedzi wyślesz najpóźniej do 25 lutego na wskazany adres e-mail i po kilku dniach otrzymasz feedback od eksperta ACCA. 

***

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z bezpłatnych przewodników ACCA Retake guides pomocnych w zaplanowaniu i realizacji każdego etapu przygotowań do egzaminu poprawkowego. Znajdziesz je w wyszukiwarce exam resources na stronie accaglobal.com 

 

 

Największe szanse na zdanie egzaminu masz już w kolejnej sesji. Twoja wiedza jest wciąż aktualna i wystarczy zainwestować w ćwiczenia i technikę. Powodzenia!

 

acca-baner-29-stycznia-post-FB-1200-x-900-sty-2018--1

19-01-2018