ACCA

Partnerzy Crido Taxand uznani za najlepszych doradców podatkowych

Ewelina Stamblewska-Urbaniak, ACCA, została najlepszym doradcą podatkowym w zakresie cen transferowych, Roman Namysłowski - najlepszym doradcą podatkowym w zakresie VAT, a Paweł Toński - rekomendowanym doradcą w zakresie CIT według „Rankingu firm doradztwa podatkowego 2015” przygotowanego przez dziennik „Rzeczpospolita”.

 

W opublikowanym 19 czerwca na łamach Rzeczpospolitej rankingu Crido Taxand zajęło 7. miejsce w klasyfikacji wg liczby doradców podatkowych (dwie pozycje wyżej niż przed rokiem). W kategorii przychodowej firma zajęła również 7. miejsce. Jednak największy sukces firmy to uznanie 2 partnerów Crido Taxand za najlepszych doradców i jednego za rekomendowanego w swojej dziedzinie.

  

ewelina-stamblewska-urbaniak

 

Niekwestionowana pozycja lidera w obszarze cen transferowych dla Eweliny Stamblewskiej-Urbaniak, ACCA, jest wyjątkowym wyróżnieniem indywidualnym oraz dla zespołu TP, i to z kilku powodów. Ewelina kieruje praktyką TP w Crido Taxand od stosunkowo niedawna, a członkiem ACCA jest od 2012. W ciągu kilku miesięcy zespołowi cen transferowych udało się bardzo dużo osiągnąć, zarówno jeśli chodzi o liczbę nowych projektów, które realizuje, jak i ich poziom złożoności. Ponadto, ceny transferowe są obszarem, którego rola ze względu na zmiany zachodzące w otoczeniu prawnym oraz zmiany podejścia Ministerstwa Finansów do tematu będzie z każdym tygodniem rosła. Ewelina jako jedyny lidera rankingu doradców w zakresie cen transferowych z całą pewnością może pomóc podmiotom gospodarczym odpowiednio do tych zmian się przygotować.

 

Nagroda dla Romana Namysłowskiego to potwierdzenie siły zespołu podatkowego Crido Taxand, w szczególności Zespołu Podatków Pośrednich. Tym bardziej, że lider zespołu VAT w Crido Taxand otrzymał w tym roku 2 najbardziej prestiżowe wyróżnienia dla doradców podatkowych w swojej kategorii – zarówno pierwsze miejsce w rankingu doradców podatkowych organizowanym przez DGP, jak i Rzeczpospolitą. Co istotne, tę grę w ekstraklasie potwierdzają nie tylko rankingi, ale również klienci.

 

Wyróżnienie dla Pawła Tońskiego w zakresie podatku dochodowego od osób prawnych to efekt wielu lat pracy i doradztwa dla przedsiębiorstw, często przy skomplikowanych projektach takich, jak przykładowo projekt przeprowadzony w ostatnich latach dotyczący połączenia i reorganizacji przedsiębiorstw, których obroty przekraczały kilkanaście miliardów złotych rocznie. To również uznanie dla Pawła za jego osiągnięcia w budowaniu silnego zespołu Real Estate w Crido Taxand, który doradzał przy największych transakcjach na rynku nieruchomości w Polsce.

 

Źródło: Crido Taxand

21-06-2015