ACCA

Piotr Nowak, FCCA, nominowany CFO i Członkiem Zarządu Grupy Apator

piotr_nowak

Piotr Nowak, FCCA, dotychczasowy Dyrektor ds. Finansowych i Zastępca Członka Zarządu ds. Finansowych w Netii od 1 lipca obejmie stanowisko Członka Zarządu i Dyrektora ds. Finansowych Apator SA.

Piotr Nowak jest członkiem ACCA od 1997, absolwentem filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz absolwentem IESE Business School na Uniwersytecie Navarra w Barcelonie.

W latach 2006 - 2014 Piotr Nowak pracował w spółce Netia SA, gdzie zajmował stanowisko Dyrektora ds. Finansowych i Zastępcy Członka Zarządu oraz sprawował funkcje operacyjne i doradcze w zakresie pozyskiwania finansowania, controllingu oraz M&A, m.in. w procesie przejęcia spółki Dialog SA. W latach 2003 - 2006 pracował na stanowisku Dyrektora Departamentu Controllingu w PTC (obecnie T-Mobile Polska). W latach 2000 - 2003 był Członkiem Zarządu - Dyrektorem ds. Finansowych w Lucent Technologies Poland, a w latach 1994 - 2000 pracował w Ernst & Young Polska na stanowiskach kierowniczych i analitycznych.

źródło: apator.com oraz dialog.pl

16-05-2014