ACCA

Przekuj porażkę w sukces!

 

12493699_10153279025736776_6749688697230644168_o

 

Największe ikony biznesu, polityki, nauki i sportu podkreślają, że dotarły na szczyt dzięki lekcjom wyciągniętym z porażek. Jeśli zatem nie zaliczyłeś egzaminu w grudniowej sesji, nie poddawaj się i zapisz się na poprawkę w marcu!

 

Poniżej znajdziesz DARMOWE materiały, które pomogą Ci w kompleksowym przygotowaniu do poprawki:

  1. Retake Webinar – 27 stycznia doświadczony tutor omówi najczęściej popełniane błędy. Jeśli nie odpowiada Ci termin, zapisz się mimo to, a otrzymasz dostęp do nagrania.
  2. ACCA Retake Guides oraz Advice for students retaking exams video – wskażą Ci, co mogło pójść nie tak oraz pomogą zaplanować podejście do powtórki.
  3. Becker Study School, wygodne profesjonalne kursy online, które dają możliwość gruntownej powtórki oraz podejścia do egzaminu próbnego. Oferta ważna do piątku 28 stycznia 2016.

 

Ale to nie wszystko! Wraz z akredytowanymi dostawcami materiałów do egzaminów ACCA przygotowaliśmy promocje na podręczniki i inne materiały edukacyjne, by ułatwić Ci przygotowania do egzaminów! Ważne - oferty ważne do końca stycznia 2016.

  • Becker oferuje 50% zniżki na materiały ACCA przy zakupie z wykorzystaniem kodu kuponowego "MARCH50". Aby skorzystać z oferty, zajrzyj na stronę Becker.
  • BPP Learning Media oferuje 30% zniżki na wszystkie oferowane przez nią materiały z akredytacją ACCA. Aby skorzystać z oferty, zajrzyj na stronę BPP Learning Media i przy zakupie wprowadź kod promocyjny "30ACCASTU".
  • Kaplan oferuje 35% zniżki na swoje materiały. Aby skorzystać z oferty, zajrzyj na stronę Kaplan i wprowadź kod promocyjny "zEyeC2u-s".

 

Jeśli chcesz mieć gwarancję solidnego i kompleksowego przygotowania do egzaminów ACCA, skorzystaj z szerokiej oferty akredytowanych przez ACCA firm szkoleniowych w Polsce - BPP Professional Education i EY Academy of Business - na kursy stacjonarne i wirtualne a także powtórki.

 

Zwiększ swoją szansę na sukces podczas egzaminu! Życzymy powodzenia!

25-01-2016