ACCA

Siemens Akredytowanym Pracodawcą ACCA

Siemens otrzymał status Akredytowanego Pracodawcy przyznany przez ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants). 

ACCA jest największą, prestiżową i najszybciej się rozwijającą, międzynarodową organizacją zawodową skupiającą specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania, zrzeszającą ponad 162 tysiące członków ze 173 krajów świata. Od lat działa aktywnie również w Polsce. Program akredytacji pracodawców ACCA jest dowodem uznania wysokich standardów programów rozwoju i doskonalenia kadr w zakresie rachunkowości i finansów.  Siemens został doceniony w tym obszarze działalności i otrzymał status Akredytowanego Pracodawcy ACCA.

Status Akredytowanego Pracodawcy ACCA (ACCA Approved Employer) jest przyznawany w wyniku przeprowadzenia audytu procesów Zarządzania Zasobami Ludzkimi i daje gwarancję zatrudnionym w Siemensie członkom ACCA możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kompetencji w zakresie finansów i rachunkowości. Otrzymany przez Siemensa status Akredytowanego Pracodawcy stanowi magnes przyciągający najbardziej wartościowych kandydatów do pracy, którzy posiadają już kwalifikację ACCA lub są na drodze do jej zdobycia.

Uroczystość przekazania wyróżnienia odbyła się w dniu 12.05.2014 w obecności Dominiki Bettman, prezeski ds. finansowych Siemens Sp. z o., oraz Magdaleny Hernandez, dyrektor zarządzającej ACCA Polska.

19-05-2014