ACCA

Specjalna oferta ACCA dla biegłych rewidentów!

KIBR 2016

 

Jesteś już biegłym rewidentem lub kandydatem na biegłego ze zdanymi 10 egzaminami? Dzięki współpracy KIBR i ACCA wiodącą międzynarodową kwalifikację masz w zasięgu ręki!

 

Korzystając z przysługujących Ci zwolnień z 9 egzaminów ACCA (poziom Fundamentals – F1-F9) bardzo szybko, bo nawet w ciągu roku możesz zdać pozostałe 5 egzaminów ACCA (poziom Professional – 5 do wyboru spośród P1-P7) i uzyskać prestiżowy i uznawany na całym świecie certyfikat ACCA!

 

Czym jest ACCA?

ACCA jest największą, najbardziej prestiżową i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości.

Kwalifikacja ACCA to rozpoznawalna na całym świecie kwalifikacja biznesowa oparta na kompleksowej i praktycznej wiedzy, przeznaczona dla osób, które chcą wyróżnić się w świecie finansów, rachunkowości i zarządzania.

 

Co zawiera oferta?

Każda z uprawnionych osób rejestrując się do końca marca 2017 r. może skorzystać ze specjalnej oferty rozpoczęcia kwalifikacji ACCA, która zawiera:

 • opłatę rejestracyjną obniżoną do 39 GBP (z 79 GBP)
 • darmową pierwszą opłata roczną (oszczędność 85 GBP)
 • obniżoną opłatę za zwolnienia z egzaminów:
  • egzaminy F1 do F3 - 38 GBP za każdy egzamin (z 72 GBP)
  • egzaminy F4 do F9 - 48 GBP za każdy egzamin (z 97 GBP)

 

Wartość rabatu to 521 GBP, czyli równowartość ok. 2500 PLN!*

 

Dlaczego warto?

To znacząca korzyść i ułatwienie w drodze do kwalifikacji ACCA - do jej zdobycia pozostanie wówczas zdanie 5 egzaminów (P1, P2 i P3 oraz dwa do wyboru spośród P4 – P7) i wypełnienie pozostałych wymogów formalnych (potwierdzenie 3-letniego doświadczenia zawodowego w pracy w finansach i zaliczenie modułu etycznego oraz złożenie wniosku o członkostwo w ACCA).

 

Rozwój kompetencji w ramach ACCA to możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy i praktycznych umiejętności - znajdą one bezpośrednie i natychmiastowe zastosowanie w codziennej pracy i rozwoju Twojego biznesu. Kwalifikacja ACCA pokrywa wszelkie zagadnienia niezbędne do rozumienia i zarządzania finansami w przedsiębiorstwie każdego rodzaju i wielkości.

 

- ACCA to kwalifikacja rozpoznawalna na całym świecie i ceniona przez biznes, stanowiąca wartościowe uzupełnienie kompetencji biegłych rewidentów – mówi Ewa Sowińska, Zastępca Prezesa Krajowej Rady Biegłych Rewidentów.

  

Jak skorzystać z oferty? To proste!

1. Uzyskaj potwierdzenie zdania 10 egzaminów w procesie kwalifikacyjnym na biegłego rewidenta.

Potwierdzenie uzyskasz w Komisji Egzaminacyjnej. Potwierdzenie jest warunkiem koniecznym do uzyskania 9 zwolnień z egzaminów ACCA (F1 - F9, poziom Fundamentals). WAŻNE: Zadbaj o to, by przygotować jego tłumaczenie przysięgłe. 

 

2. Odbierz list potwierdzający uprawnienia.

List uprawniający do zwolnienia z opłat z kodem promocyjnym niezbędnym do rejestracji w ACCA na warunkach promocyjnych otrzymasz bezpośrednio w KIBR. Prosimy o kontakt z Przedstawicielem KIBR: Maciej Chorostkowski (Maciej.Chorostkowski@kibr.org.pl). WAŻNE: Przygotuj następujące dokumenty, by odebrać zaświadczenie:

 • Skan lub kopię dowodu tożsamości,
 • Skan lub kopię legitymacji KIBR lub zaświadczenia o zdaniu 10 egzaminów w KIBR.

 

3. Zarejestruj się w ACCA.

Rejestracji w ACCA dokonasz online na stronie www.accaglobal.com.

WAŻNE: Do rejestracji przygotuj sobie:

 • skan dyplomu ukończenia studiów w języku angielskim lub jego tłumaczenie przysięgłe
 • skan zdjęcia w formacie paszportowym lub dyplomowym

 

WAŻNE2: W trakcie rejestracji nie zapomnij podać kodu promocyjnego z listu odebranego z KIBR. Kod podajesz w sekcji "Employment Details" w zaznaczonym miejscu:

Pricing Code

 

WAŻNE3: Pamiętaj o załączeniu skanów:

 • potwierdzenia zdania 10 egzaminów wraz z tłumaczeniem przysięgłym
 • listu potwierdzającego uprawnienia

 

4. Rozpocznij przygotowania do zdawania pozostałych egzaminów ACCA.

 • Polecamy możliwość skorzystania ze szkoleń organizowanych przez Akredytowane Firmy Szkoleniowe: BPP Professional Education i EY Academy of Business.
 • Możesz również przygotowywać się samodzielnie korzystając z dostępnych materiałów dydaktycznych (podręczniki, kursy on-line itp.).

 

W razie pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z ACCA: polandinfo@accaglobal.com.

 

Już dziś podejmij najlepszą decyzję dla swojej kariery – przyspiesz swój rozwój i poszerz kompetencje wraz z międzynarodowym certyfikatem ACCA!

 

Nie zwlekaj z rejestracją - liczba promocyjnych rejestracji jest ograniczona!

 

* Stan na dzień publikacji dla kursu 1 GBP = 4,8 PLN
18-10-2016