ACCA

Specjalna oferta BPP Polska

bpp_gru16

 

Zdałeś egzamin? Gratulujemy!

 

Zdany egzamin to powód do dumy i kolejny krok w kierunku członkostwa w stowarzyszeniu ACCA. Jednak do uzyskania upragnionego tytułu ACCA potrzeba jeszcze trochę Twojego wysiłku.

Systematyczna nauka i regularne podchodzenie do egzaminów to elementy, które zależą wyłącznie od Ciebie. Możesz jednak wybrać naukę z profesjonalistami, co pozwoli najefektywniej wykorzystać czas przeznaczony na naukę i osiągnąć zamierzony efekt. Dzięki naszej metodologii łatwiej przyswoisz wiedzę i wyćwiczysz techniki egzaminacyjne niezbędne na egzaminach ACCA.

 

W BPP doceniamy ambicję i konsekwentne dążenie do celu, dlatego przygotowaliśmy specjalną promocję dla osób, które niedawno zdały egzamin i chcą się przygotowywać do kolejnego.

 

Zdałeś egzamin komputerowy CBE? Zapisz się w ciągu 7 dni na kolejny egzamin ACCA i szkolenie BPP do niego, aby otrzymać 20% zniżkę na kurs.

 

Wystarczy wysłać do nas potwierdzenie zdanego egzaminu oraz zapisu na kolejny egzamin oraz formularz zgłoszeniowy na szkolenie z hasłem promocji: Konsekwentnie dążę do celu.

 

Szczegóły i warunki promocji znajdują się na stronie bpp.pl.

 

Nie zdałeś? Nie zniechęcaj się porażką!

 

Zdecydowana większość studentów nie zaliczyła kiedyś jakiegoś egzaminu ACCA - tak się zdarza. BPP ma dla Ciebie specjalną ofertę, dzięki której skutecznie przygotujesz się do ponownego podejścia do egzaminu ZA PÓŁ CENY.

 

Wystarczy do 24 października br. zapisać się na szkolenie ze specjalnym kodem rabatowym: To_TYLKO_Poprawka_ACCA. Promocją objęte są wszystkie rodzaje szkoleń z ofert ACCA w BPP, Sesja egzaminacyjna Wrzesień 2016 oraz ACCA w BPP, Sesja egzaminacyjna Grudzień 2016: stacjonarne kursy w Warszawie, interaktywne Online Classroom Live z wykładami na żywo oraz elastyczne Online Classroom.

 

Każdy pełen kurs BPP objęty jest wieczną gwarancją Lifetime PassAssurance, a integralną jego częścią są materiały dydaktyczne w druku oraz opieka doświadczonego trenera, który pomoże zrozumieć i przyswoić nawet najtrudniejsze zagadnienia. Ponadto na platformie online udostępniamy obszerną bazę pytań typu egzaminacyjnego - nawet 400 pytań z wytłumaczoną każdą odpowiedzią*. Przekonaj się jak efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na naukę!

 

Szczegóły i warunki promocji znajdziesz na stronie bpp.pl.

17-10-2016