ACCA

Transmisja live z wydarzenia live "ACCA Qualification - the future"

Zmiany w świecie, społeczeństwie i biznesie przyspieszają. Jesteśmy zmuszeni do życia w ciągłej zmianie i, jak mawia klasyk, przetrwają jednostki nie najsilniejsze, lecz takie, które będą umiały odpowiednio szybko dostosować się do tych zmian.

Nie inaczej jest z naszą organizacją - ACCA dostrzega zmiany zachodzące zarówno w finansach, jak i w wymaganiach stawianych samym finansistom. W odpowiedzi na coraz istotniejszą rolę liderów finansów w biznesie ACCA wprowadza strategiczne zmiany w swojej kwalifikacji, by jeszcze lepiej ich przygotowywać na wyzwania przyszłości.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy transmisję na żywo z wyjątkowego i ważnego wydarzenia, jakim będzie polska premiera zmian w kwalifikacji ACCA - dołącz do nas online i dowiedz się z pierwszej ręki o zmianach w kwalifikacji ACCA!

  

 

Okazją do spotkania jest bezprecedensowa wizyta w Polsce całego światowego zarządu ACCA, czyli ACCA Executive Board z Helen Brand OBE, Chief Executive na czele. Spotkanie uświetni również obecność najważniejszych Partnerów ACCA w Polsce - przedstawicieli pracodawców, zaprzyjaźnionych organizacji, stowarzyszeń i środowiska akademickiego oraz mediów. Nie może również Ciebie zabraknąć!

 

Przełomowe zmiany w kwalifikacji przedstawią Helen Brand, Chief Executive oraz Alan Hatfield, Executive Director, Strategy and Development, Learning. Głos zabiorą również przedstawiciele społeczności członków, pracodawców i uczelni wyższych.

27-10-2016