ACCA

V Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG z Patronatem ACCA i specjalną ofertą dla uczestników

Kongres_KPMG_2

Dziś odbywa się V Kongres Podatków i Rachunkowości organizowany przez KPMG - największe wydarzenie tego typu w Polsce, organizowane od 2011 roku. Prelekcje podczas Kongresu wygłoszą partnerzy i dyrektorzy KPMG z wieloletnią praktyką zawodową, którzy posiadają uprawnienia doradców podatkowych, radców prawnych i biegłych rewidentów. ACCA jest Patronem tego zacnego wydarzenia.

 

Program został podzielony na dwie sesje tematyczne – dotyczące podatków oraz rachunkowości. Sesja podatkowa będzie skoncentrowana na przedstawieniu nowych zasad w obszarze VAT, CIT, PIT i cen transferowych oraz ich wpływu na funkcjonowanie przedsiębiorstw. Sesja rachunkowa obejmie tematykę nadchodzących zmian w przepisach w zakresie przychodów (MSSF 15), zmian w rachunkowości instrumentów finansowych (MSSF 9), sprawozdań finansowych w kontekście wartości użytkowej oraz wartości godziwej i idących za tym wyzwań na 2015 rok. Agenda praz szczegółowe informacje o Kongresie dostępne są na stronie kpmg.pl.

 

Specjalnie dla uczestników V Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG ACCA wspólnie z BPP Professional Education, Akredytowanym Partnerem Edukacyjnym, przygotowało wyjątkową ofertę dla osób chcących rozwijać swoje kompetencje finansowe w oparciu o kwalifikację ACCA.

ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest największą i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości. ACCA oferuje rozpoznawalne na całym świecie kwalifikacje przeznaczone dla osób, które chcą rozwijać swoją karierę w obszarze rachunkowości, finansów i zarządzania.

Dzięki kwalifikacji ACCA, niezależnie od tego, czy specjalizujesz się w finansach, rachunkowości czy zarządzaniu, zdobędziesz praktyczne umiejętności i wartościowe kompetencje w takich obszarach, jak m.in. rachunkowość zarządcza i finansowa, planowanie strategiczne czy podatki, a Ty wzniesiesz się na wyższy poziom!

 

Każdy uczestnik V Kongresu Podatków i Rachunkowości KPMG otrzyma bezpłatnie voucher upoważniający do uzyskania:

  1. Zwolnienia z opłaty rejestracyjnej w ACCA.
  2. Voucherów na łączną kwotę 1000 zł netto do wykorzystania jako rabat na pełne kursy przygotowujące do egzaminów ACCA w 2015 r. (500 zł netto do wykorzystania do czerwca 2015 r. i 500 zł netto do wykorzystania do grudnia 2015 r.).

 

Nie czekaj – skorzystaj z oferty już dziś!

Skontaktuj się z przedstawicielem ACCA mailowo lub telefonicznie i zgłoś swój udział w Programie (najpóźniej do 15 lutego 2015 r.):

Marcin Bartnikiewicz
691 993 681
 

Oferta ograniczona terytorialnie (obowiązuje tylko na terenie Polski), czasowo (dotyczy zgłoszeń nadesłanych do 15 lutego 2015) i ilościowo (decyduje kolejność zgłoszeń po zwolnienia z opłaty rejestracyjnej). Oferta nie podlega wymianie na gotówkę ani inne świadczenia. Oferta nie łączy się z innymi ofertami ACCA ani Akredytowanych Partnerów Edukacyjnych. Oferta dotyczy rejestracji osób, które nie były dotąd zarejestrowane w ACCA.

15-01-2015