ACCA

Weź udział w "ACCA Day" na UE we Wrocławiu!

grafika_UEWROC

Czyli jak trafić na najlepsze (dla siebie) stanowisko w finansach

16 listopada 2016

 

Jeżeli marzy się Wam praca na wysokim stanowisku finansach lub już wiecie, że chcielibyście zostać CFO (Chief Financial Officer), zapraszamy do udziału ACCA Day na UE we Wrocławiu – czyli spotkaniach praktykami świata biznesu finansów!

 

W ramach ACCA Day możecie spotkać się z Agnieszką Kossakowską, członkinią ACCA, Dyrektor Finansową, Członkiem Zarządu spółek Cosma Casting i Magna Real Estate, która opowie o „Ścieżce kariery CFO”, czyli jak świadomie budować karierę finansisty oraz jak w tym celu wykorzystać możliwości oferowane przez ACCA (godz. 9:45 – 11:00; budynek „Z”, s. 213).

 

Uczestnicy ACCA Day będą mieli również okazję porozmawiać z przedstawicielem firmy HP Enterprise i członkiem ACCA – Sławomirem Żołnierkiem, TS EMEA Countries Finance Manager, Revenue and Consulting, który w ramach bloku „Future You” opowie jakich kompetencji oczekują pracodawcy od kandydatów, jak zwiększać swoje szanse na otrzymanie atrakcyjnej pracy oraz jak pracodawcy postrzegają certyfikaty zawodowe, takie jak ACCA (godz. 11:15 – 12:30; budynek „Z”, s. 213).

 

Wszelkich informacji na temat ACCA oraz Akredytowanych Programów ACCA realizowanych Wydziale ZIF UE we Wrocławiu będzie można uzyskać na stanowisku ACCA w budynku „Ehallu głównym (przy sali 1E) (godz. 8.00 – 14.00)

 

PROGRAM:

 

9:45 – 11:00 Ścieżka kariery: CFO

  • Gdzie: budynek „Z”, s. 213.

 

11:15 – 12:30 Future You – jak trafić na najlepsze (dla siebie) stanowisko w finansach"

  • Gdzie: budynek „Z”, s. 213.

 

8:00 – 14:00 Zapytaj nas, jak zacząć ACCA na studiach, jak zdawać egzaminy jaki sposób się do nich przygotować

  • Gdzie: budynek „E”, hall główny (przy sali 1E).

 

ACCA. Pomyśl nami o swojej przyszłości!

Think Ahead.

09-11-2016