ACCA

Weź udział w ACCA Day w Szkole Głównej Handlowej!

Picture1

 

 

ACCA DAY w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, czyli jak trafić na najlepsze (dla siebie) stanowisko w finansach

 

Jeżeli marzy Ci się praca na wysokim stanowisku finansach lub już wiecie, że chcielibyście zostać CFO (Chief Financial Officer), zapraszamy do udziału ACCA Day w Szkole Głównej Handlowej Warszawie - czyli spotkaniach praktykami świata biznesu i finansów. Wydarzenie odbędzie się już 1 grudnia br.

 

PROGRAM

9:30 - 11:30   „Future You” -  zaplanuj swoją przyszłość w finansach z ACCA

  • Gdzie: Gmach Główny, aula B.

 

11:40 - 13:10   Ścieżka kariery

  • Gdzie: Gmach Główny, aula VI.

 

13:30 - 14:15   Spotkanie rejestracyjne w ACCA w ramach programu Accelerate

  • Gdzie: budynek A, aula A.

 

9:30 - 17:00   Zapytaj nas - jak zacząć ACCA na studiachjak zdawać egzaminy jaki sposób się do nich przygotować

  • Gdzie: Aula Spadochronowa.
  • Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące Akredytowanych Programów ACCA prowadzonych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

 

SZCZEGÓŁY 

W ramach ACCA Day podczas sesji „Future You” możecie spotkać się z prof. Anną Karmańską z Instytutu Rachunkowości, która opowie jak jeszcze w trakcie studiów rozpocząć ścieżkę w ACCA i zdobyć praktyczne umiejętności z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania. Ponadto czeka na Was spotkanie z członkiem ACCA – Michałem Wiznerem, Global Audit & J-SOX Manager / Data Protection Officer w firmie IBM, który przedstawi jak skutecznie budować drogę na szczyt w finansach. Dodatkowo dla wszystkich uczestników przygotowana jest niespodzianka, dołączcie do wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/2fo08oS, a już wkrótce ujawnimy szczegóły tajemniczego spotkania (godz. 9:30 – 11:30; Gmach Główny, aula B).

 

Uczestnicy ACCA Day w ramach sesji „Ścieżka kariery” będą mieli okazję spotkać się z reprezentantem firmy Antal, jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm rekrutacyjnych na polskim rynku oraz Grzegorzem Ziółkowskim, Head of Tax, TVN SA. Doświadczeni managerowie opowiedzą Wam o procesach rekrutacyjnych, kompetencjach pożądanych przez rynek pracy oraz przedstawią specyfikę stanowisk i możliwe scenariusze rozwoju zawodowego. Zabierzcie na spotkanie swoje CV – ekspert z firmy Antal przeprowadzi coaching kariery w oparciu o Wasz życiorys! (godz. 11:40 – 13:10; Gmach Główny, aula VI).

 

Dodatkowo podczas ACCA Day odbędzie się spotkanie rejestracyjne do programu Accelerate skierowane do studentów II roku studiów magisterskich z kierunku Finanse i Rachunkowość (godz. 13:30  14:15 budynek A, aula A).

 

Wszelkich informacji na temat ACCA oraz Akredytowanych Programów ACCA realizowanych w Szkole Głównej Handlowej będzie można uzyskać również na stanowisku ACCA w Auli Spadochronowej (godz. 9.30 – 17.00)

 

ACCA. Pomyśl nami swojej przyszłości!

Think Ahead.

 

Dodatkowych informacji na temat Akredytowanych Programów ACCA można uzyskać na: studiujzacca.pl

23-11-2016