ACCA

Weź udział w bezpłatnym kursie Accelerate!

Jak skutecznie przygotować się do egzaminu w sesji w ACCA? W jaki sposób przyspieszyć zdobywanie kwalifikacji ACCA? Czym różnią się egzaminy ACCA od egzaminów na uczelni? 

Szukasz odpowiedzi na te i podobne pytania? Weź udział w bezpłatnym kursie Accelerate przygotowującym do egzaminu w sesji grudniowej 2016! To wyjątkowy program szkoleniowy przygotowany przez ACCA i PwC Academy (ACCA Platinum Accredited Learning Provider) specjalnie z myślą o studentach Accelerate!

Zapisz się na kurs Accelerate już teraz! >> 

 

1) Czym są kursy Accelerate? 

Kursy Accelerate będą prowadzone w języku angielskim przez tutorów PwC Academy. Zostały zaprojektowane tak, aby skutecznie pomóc Ci w zdaniu w grudniowej sesji ACCA następujących egzaminów: 

 • F7 Financial Reporting
 • F8 Audit and Assurance
 • F9 Financial Management
 • P1 Governance, Risk and Ethics

 

2) Co obejmują kursy Accelerate

Każdy kurs obejmuje:

 1. czterogodzinny webinar wprowadzający, podczas którego poznasz tematykę i specyfikę danego egzaminu ACCA, zaznajomisz się z charakterem pytań egzaminacyjnych i nie tylko,
 2. oraz dwa czterogodzinne webinary szkoleniowe, na których m.in. przećwiczysz pod okiem doświadczonego tutora rozwiązywanie case'ów egzaminacyjnych ACCA i poznasz skuteczne techniki egzaminacyjne.

 

Terminy kursów Accelerate to:

kalendarz

Każdy kurs rozpoczyna się o 10.00 rano (CET)

 

3) Jak kursy Accelerate będą realizowane?
Kurs realizowany będzie w formule webinarów. Za pośrednictwem internetowej platformy spotkasz się w czasie rzeczywistym z profesjonalnym tutorem PwC Academy oraz studentami Accelerate z Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz więc dołączyć do szkolenia z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

 

4) Kto może wziąć udział w kursie Accelerate?
W pierwszej części kursu uczestniczyć mogą wszyscy studenci Accelerate, druga przeznaczona jest wyłącznie dla osób zapisanych na egzamin ACCA w sesji grudniowej 2016. Możesz zapisać się dowolną liczbę kursów Accelerate.

 

Wypełnij formularz zgłoszeniowy już teraz! >>

 

Na zapisy czekamy do 15 września 2016!

To nie wszystko! Uczestnicy kursu Accelerate, którzy osiągną najlepsze wyniki z egzaminów F7, F8, F9 i P1 (spośród uczestników kursu) otrzymają bezpłatne wsparcie edukacyjne do kolejnej sesji ACCA!

 

5) Co jeszcze warto wiedzieć?

 • możesz zapisać się i uczestniczyć w dowolnej liczbie kursów Accelerate
 • jeśli wciąż zastanawiasz się nad przystąpieniem do egzaminu w sesji grudniowej, możesz zapisać się na kurs Accelerate, uczestniczyć w jego pierwszej części (czterogodzinnym webinarze wprowadzającym)  i po niej podjąć ostateczną decyzję, co do udziału w  dalszej części szkolenia i zdawaniu egzaminu w sesji grudniowej
 • nie trzeba być zapisanym na egzamin w sesji grudniowej w chwili zapisu na bezpłatne szkolenie Accelerate
 • jeśli nie będziesz mógł uczestniczyć w szkoleniu lub jego częćci otrzymasz od nas nagranie szkolenia (ale tylko jeśli jesteś zapisany na szkolenie)
 • na platformie social learningowej  'ACCA Learning Community' założona jest specjalna grupa dla studentów Accelerate z Polski, zachęcamy do dołączenia i wspólnego przygotowywania się do egzaminów! (znajdziesz ją wśród 'Study Groups' pod nazwą 'Accelerate for Polish Students')
 • grudniowa sesja egzaminacyjna ACCA trwa w dniach: 5-12 grudnia 2016
 • do końca października trwają zapisy w trybie 'standard' na egzaminy w sesji grudniowej, ceny egzaminów w tym trybie to:
  • F7, F8, F9 –  £102 (za każdy egzamin)
  • P1 - £128

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z kursem Accelerate, skontaktuj się z nami e-mailowo: uczelnie@accapolska.pl 

Chcesz dowiedzieć się więcej o byciu studentem Accelerate, przygotowywaniu się do egzaminów ACCA, bezpłatnych pomocach naukowych? Zapoznaj się z prezentacją dla studentów Accelerate >>

30-08-2016