ACCA

Wyjątkowa oferta kursów online od Beckera

Przygotowujesz się do egzaminu ACCA w grudniu? Mamy wyjątkową ofertę - zestaw materiałów przygotowawczych w ramach Gold Package do egzaminów ACCA od F1 do P7 (bez F6) o wartości 169 lub 199 GBP - ZA DARMO!

 

Ta wyjątkowa oferta przygotowana została przez ACCA we współpracy z firmą Becker Professional Education.

 

Jak skorzystać? To proste!

1. Warunkiem skorzystania z oferty jest przesłanie potwierdzenia zapisu na egzamin ACCA w sesji grudniowej 2016 na adres email student@accapolska.pl.

 

2. Po otrzymaniu zgłoszenia i weryfikacji jego poprawności prześlemy unikalny kod do skorzystania z oferty ACCA i Becker.

3. Aby skorzystać z naszej oferty, należy wybrać wersję cyfrową zestawu materiałów przygotowujących dla sesji wrześniowej i następnych („Digital – Sept 2016 Exams Onwards”) i przy zakupie, w polu z kodem należy podać kod przesłany mailem i nacisnąć „Apply Coupon”.

 

Zamówienie można złożyć na stronie becker-atc.com. Spiesz się - oferta jest ważna tylko do 26 października 2016!

 

Poznaj szczegóły Gold Package!

 

Gold Package firmy Becker oferuje kompleksowy program szkoleniowy, zawierający aktualne materiały on-line zweryfikowane przez ACCA (ACCA Approved Content), wykłady oraz dodatkowe elementy nauczania, przygotowywane przez naszych doświadczonych wykładowców ACCA. Pakiet zapewnia obszerne wprowadzenie do programu, pytania szczegółowe, powtórzenie materiału i przygotowanie do egzaminu. W zestawie znajduje się interaktywny eBook z wykładami audio i wideo oraz interaktywnymi funkcjami nauki.

 

1. Study Programme

To przegląd aktualnych materiałów dostępnych dla określonego wykładu oraz wskazówki dotyczące kolejności etapów kursu. Zaleca się, aby pobrać (i / lub wydrukować) oraz zapoznać się z programem nauczania z wyprzedzeniem i używać go jako listy kontrolnej postępów w nauce.

 

2. Dostęp do ACCA Approved Online Content Provider Study & Revision Materials

Jakość naszych materiałów jest sprawdzona i certyfikowana przez ACCA. Certyfikat jest przyznawany na podstawie szeregu kryteriów, w tym jakości materiałów, wsparcia dla studentów i zdolności dostawców do zapewnienia, że materiały będą dostępne na wielu rynkach. Aby mieć pewność, że wszystkie materiały są bardzo wysokiej jakości, ocenia je zespół egzaminacyjny ACCA.

 

3. Study System Interactive eBook

Study System Interactive eBook (IEB) obejmuje ACCA Approved Content Study System, który zawiera pomocne narzędzia do nauki, aby była ona łatwiejsza i efektywniejsza. Interaktywny eBook, z którego można korzystać również offline zapewnia nie tylko kompleksowe wykorzystanie całego programu nauczania, lecz także ilustracje, przykłady, kluczowe zagadnienia i rady dotyczące egzaminu. Właściwości eBooka wyszczególnione zostały poniżej:
• Opcja nauki on-line (za pośrednictwem naszego portalu internetowego) lub offline poprzez pobranie naszego oprogramowania bezpośrednio na dysk z systemem Windows.
• Materiały video wprowadzające do każdej sesji - ilustracje oraz sylabus.
• Około 15 godzin wykładów audio i video dla danego przedmiotu.
• Dostęp do sekcji interaktywnych pytań - natychmiastowe sprawdzenie własnych odpowiedzi.
• Możliwość tworzenia własnych notatek i komentarzy bezpośrednio w eBooku.
• Możliwość wydrukowania poszczególnych stron, sekcji bądź całych wykładów.
• Pytania na koniec każdej sesji, aby sprawdzić twoją wiedzę.
• Nasz Bank pytań jest bezpośrednio połączony ze Study Programme w celu ułatwienia wyszukiwania informacji, i można go w całości wydrukować.

 

4. Dwa testy kontrolne

Są zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić sprawdzanie postępów w nauce, dostarczyć wskazówek, kiedy najlepiej podejść do egzaminu i pomóc określić słabsze strony. Zarówno pytania jak i odpowiedzi są do pobrania w formacie PDF.

 

5. Revision Question Bank

Standardowe pytania egzaminacyjne wraz z odpowiedziami. Do pobrania w formacie PDF.

 

6. Powtórzenie

Skondensowane, łatwe w użyciu narzędzie do nauki, które podsumowuje główne punkty programu nauczania, najważniejsze komunikaty egzaminatorów, artykuły techniczne i informację zwrotną oraz analizuje treść egzaminu.

 

7. Egzamin próbny (mock exam)

Podejście do próbnego egzaminu (mock exam) jest najlepszym sposobem przygotowania się do właściwego egzaminu. Twój Złoty Pakiet zawiera próbny egzamin, z którym otrzymasz pytania i odpowiedzi do samodzielnego sprawdzenia.

 

8. Fora pomocy dla studentów

Twój Gold Package zapewnia dostęp do forum wsparcia Beckera, gdzie można zadawać wykładowcom pytania dotyczące kwestii technicznych egzaminu. Fora są sprawdzane codziennie, a odpowiedzi udzielane w ciągu dwóch dni roboczych. Ponadto nauczyciele Becker są dostępni podczas różnych sesji na żywo w kluczowych momentach kursu, aby omówić wasze pytania.

17-10-2016