ACCA

Zapisz się na sesję marcową 2016 i skorzystaj z rabatu na materiały edukacyjne

March standard entry

 

Przypominamy, że począwszy od marca 2016 do egzaminów ACCA będziesz mógł przystępować cztery razy w roku: w marcu, czerwcu, wrześniu i grudniu. Zapisz się na egzamin do 1 lutego 2016 r. włącznie i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów na materiały edukacyjne!

 

Co dają Ci te zmiany?

  • Realizuj ambicje, przystosowując czas przystępowania do egzaminów do Twojego indywidualnego tempa nauki,
  • Zmaksymalizuj szansę na sukces, wykorzystując więcej okazji do przystępowania do egzaminów,
  • Zapisz się na podwójną sesję egzaminacyjną i zaoszczędź na zniżkach za wczesną rezerwację.

Większa elastyczność daje Ci dużo większą kontrolę nad spełnianiem ambicji zawodowych. Dowiedz się więcej o zmianach w egzaminach i zapisz się na NOWĄ sesję egzaminacyjną 2016 w marcu. 

 

Jeśli chcesz mieć gwarancję solidnego i kompleksowego przygotowania do egzaminów ACCA, skorzystaj z szerokiej oferty akredytowanych przez ACCA firm szkoleniowych w Polsce - BPP Professional Education i EY Academy of Business - na kursy stacjonarne i wirtualne.

 

Ale to nie wszystko - wraz z akredytowanymi dostawcami materiałów do egzaminów ACCA przygotowaliśmy promocje na podręczniki i inne materiały edukacyjne, by ułatwić Ci przygotowania do egzaminów!

  • Becker oferuje 50% zniżki na materiały ACCA przy zakupie z wykorzystaniem kodu kuponowego "MARCH50". Aby skorzystać z oferty, zajrzyj na stronę Becker.
  • BPP Learning Media oferuje 30% zniżki na wszystkie oferowane przez nią materiały z akredytacją ACCA. Aby skorzystać z oferty, zajrzyj na stronę BPP Learning Media i przy zakupie wprowadź kod promocyjny "30ACCASTU".
  • Kaplan oferuje 35% zniżki na swoje materiały. Aby skorzystać z oferty, zajrzyj na stronę Kaplan i wprowadź kod promocyjny "zEyeC2u-s".

 

Zwiększ swoją szansę na sukces podczas egzaminu! Życzymy powodzenia!

12-01-2016