ACCA

Zasoby edukacyjne

  

zasobyJ2018

ACCA Study Schools do egzaminów F7 i P4

Cykl bezpłatnych szkoleń online prowadzonych przez doświadczonych trenerów, połączony z egzaminem próbnym -  doskonałe przygotowanie do egzaminów F7 i P4 zdawanych w sesji czerwiec 2018!

Dowiedz się więcej >>

Revision notes – idealne na powtórkę materiału przed sesją w czerwcu

Darmowe materiały do samodzielnego, efektywnego powtórzenia materiału przed sesją. Dostępne są 'Revision notes' do egzaminów F5, F7, F8, F9, P1, P2, P3, P4, P5, P7.

Zapoznaj się z materiałami >>

How to do F5-F9 CBEs? - bezpłatny webinar

Jak wyglądają egzaminy F5-F9 w wersji komputerowej? Z jakich funkcjonalności można podczas nich korzystać? W jaki sposób uczyć się do egzaminów Session CBEs? Obejrzyj nagranie z sesji online zrealizowanej 16 kwietnia 2018 i poznaj odpowiedzi na te i wiele więcej pytań! Nagranie dostępne jest po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

Przejdź do strony z formularzem>>

F2 to F5 bridge - webinar 

Przygotowujesz się do egzaminu F5? Obejrzyj nagranie z doświadczonym tutorem ACCA, który podczas spotkania online wyjaśnił w jaki sposób wykorzystać wiedzę z F2 w nauce do czerwcowego egzaminu F5 Performance Management.

Obejrzyj nagranie z webinarem>>

BPP and Kaplan Session CBEs support package

Bezpłatne pakiety szkoleniowe Akredytowanych Firm Szkoleniowych, obejmujące m.in. dostęp do platformy e-learningowej oraz egzaminy próbne F5, F7, F8 i F9 w wersji komputerowej!

Dostęp do pakietów >>

Zasoby do egzaminów komputerowych Session CBEs F5, F7-F9

Przygotowane specjalnie pod kątem Session CBEs F5, F7-F9 materiały wspierające naukę merytoryczną, jak również pozwalające poznać specyfikę komputerowych egzaminów ACCA!

Zapoznaj się z materiałami >>

Bezpłatne egzaminy próbne P1-P7 z omówieniem eksperta 

Podejdź do egzaminu próbnego i dowiedz się, gdzie popełniasz błędy. Profesjonalny tutor ACCA sprawdzi go i odeśle wraz z komentarzem. 

Dowiedz się więcej >>

Ask the Expert - F8 session

Przygotowujesz się do Audit and Assurance w sesji czerwiec 2018? Dołącz do spotkania online z ekspertem F8 Akredytowanego Partnera Szkoleniowego SKANS. To świetna okazja do uzyskania praktycznych porad przed egzaminem, jak również odpowiedzi na pytania związane z przygotowaniami do czerwca.

Więcej informacji i rejestracja >>

Webinary P1, P3

P1 lub P3 to Twoje wyzwania egzaminacyjne w najbliższej sesji? Skorzystaj z różnorodnych, bezpłatnych webinarów, które wzmocnią Twoją wiedzę i umiejętności praktyczne, a tym samym szanse na egzaminacyjny sukces!

Przejdź do strony >>

Bezpłatne ACCA study resources

Sylabusy, egzaminy z poprzednich sesji wraz z przykładowymi odpowiedziami, przewodniki 'Self-study guides' i 'Retake guides'; raporty osób sprawdzających egzaminy, artykuły techniczne, video poradniki i wiele więcej!

Przejdź do zasobów ACCA >>