ACCA

Zasoby edukacyjne

acca-graf-835-x-120-sty-2018

ACCA Study Schools do egzaminów F5 i F9

Cykl bezpłatnych szkoleń online prowadzonych przez doświadczonych trenerów połączony z egzaminem próbnym -  doskonałe przygotowanie do egzaminów F5 i F9 zdawanych w marcowej sesji ACCA!

Dowiedz się więcej >>

Revision notes – idealne na powtórkę materiału przed sesją marcową

Darmowe materiały do samodzielnego, efektywnego powtórzenia materiału przed sesją. Dostępne są 'Revision notes' do egzaminów F5, F7, F8, F9, P1, P2, P3, P4, P5, P7.

Zapoznaj się z materiałami >>

Revision webinars F5, F7, F8 i F9 – najlepszy sposób na intensywną naukę przed sesją

Nie masz czasu na pełne szkolenie lub naukę rozłożoną w czasie? Skorzystaj z revision webinars do egzaminów F5, F7, F8, F9 w dowolnym miejscu i dowolnym czasie!

Przejdź do strony informacyjnej >>

Spotkanie online 'Coffee and chat' poświęcone egzaminom komputerowym

Ciekawi Cię, jak skonstruowane są egzaminy F5, F7-F9 zdawane w formie komputerowej? Chcesz poznać najbardziej efektywne techniki egzaminacyjne? 24 stycznia weź udział w bezpłatnej sesji online z tutorami i studentami ACCA.

Dowiedz się więcej >>

Webinar 'Exam technique advice for CBEs'

19 stycznia weź udział w spotkaniu online z ekspertką ACCA i poznaj funkcjonalności formularzy kalkulacyjnych, wskazówki dotyczące edytora tekstu, rekomendacje odnośnie planowania czasu i wiele innych cennych porad związanych z komputerowymi egzaminami ACCA! 

Zgłoś się do
udziału >>

Bezpłatne ACCA study resources

Sylabusy, egzaminy z poprzednich sesji wraz z przykładowymi odpowiedziami, przewodniki 'Self-study guides' i 'Retake guides'; raporty osób sprawdzających egzaminy, artykuły techniczne, video poradniki i wiele więcej!

Przejdź do zasobów ACCA >>

Bezpłatne egzaminy próbne z omówieniem eksperta

Podejdź do egzaminu próbnego i dowiedz się, gdzie popełniasz błędy. Profesjonalny tutor ACCA sprawdzi go i odeśle wraz z komentarzem. 

Dowiedz się więcej >>

Zasoby do egzaminów komputerowych Session CBEs F5, F7-F9

Przygotowane specjalnie pod kątem Session CBEs F5, F7-F9 materiały wspierające naukę merytoryczną, jak również pozwalające poznać specyfikę komputerowych egzaminów ACCA! 

Zapoznaj się z materiałami >>

Video szkoleniowe poświęcone egzaminom P1, P2 i P3

Twój grafik nie pozwala Ci na wzięcie udziału w tradycyjnym szkoleniu? Dopasuj naukę do sesji marcowej do swoich możliwości - odtwarzaj video ze szkoleń P1, P2, P3 'Study Schools' w dowolnym miejscu i czasie!

Przejdź do strony >>