ACCA

Oferty pracy

 • Finance Manager (ACCA)

  19-05-2017
  Our Client – professional manufacturing company consistently implementing vision of becoming an global leader in its industry, due to rapid growth and international development is currently looking for ambitious and reliable Candidate for the position of: Finance Manager (ACCA)

  Więcej...

 • Analityk w zespole Derivatives & FX Support

  05-04-2017
  Poszukujemy otwartej i ambitnej osoby na stanowisko Analityka, posiadającej wiedzę z zakresu rynków i instrumentów finansowych do pracy w młodym i dynamicznym zespole zajmującym się zarządzaniem depozytem zabezpieczającym i transakcjami na instrumentach pochodnych. Codzienne obowiązki wymagają od analityków współpracy z największymi bankami inwestycyjnymi na świecie oraz koordynacji pracy z licznymi departamentami wewnętrznymi.

  Więcej...

 • Finance Manager

  30-03-2017
  Poszukujemy Finance Managera dla stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Krakowie. Zakres odpowiedzialności obejmuje 4 kraje Europy Środkowejw obszarach: analiz finansowych i budżetowania, wdrażania standardów wspierających procesy biznesowe oraz zarządzania zespołem.

  Więcej...

 • Kontroler ds. Należności i Windykacji

  27-03-2017
  Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Rozwinęliśmy skrzydła – nasze samoloty tworzą jedną z najmłodszych flot w Europie i jako jedyni wszystkie połączenia dalekodystansowe obsługujemy wyłącznie najnowocześniejszymi samolotami świata, Boeingami 787 Dreamliner. Obecnie poszukujemy Kontrolera ds. Należności i Windykacji.

  Więcej...

 • Kierownik Działu Księgowosci (Supervisor – Corporate Accounting)

  17-03-2017
  Aktualnie poszukujemy kandydatów na stnaowisko Kierownik Działu Księgowości (Supervisor Corporate Accounting) na umowę na czas określony. Osoba na tym stanowisku będzie raportowała do Managera Działu Corporate Accounting. Do jego obowiązków należeć będą kompleksowe czynności związane z nadzorem nad pracownikami działu oraz ich pracy związanej z księgowością spółek z grupy kapitałowej (polskich i europejskich) oraz tworzeniem analiz finansowych oraz raportów. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprawdzanie księgowań, raportów statystycznych, podatkowych oraz analizy odchyleń przygotowanych przez pracowników działu, jak również za przygotowanie sprawozdań finansowych, raportów dla Zarządu oraz współpracę z audytorami. Dodatkowo, będzie czuwała nad terminowym sporządzeniem deklaracji podatkowych VAT, CIT.

  Więcej...