ACCA

Oferty pracy

 • Ekspert w Biurze Inwestycji Kapitałowych

  04-01-2018
  BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Eksperta w Biurze Inwestycji Kapitałowych.

  Więcej...

 • Specjalista ds. sprawozdawczości finansowej

  20-12-2017
  Rynkowy lider, spółka GPW Specjalista ds. sprawozdawczości finansowej z wykształceniem ekonomicznym, z doświadczeniem w dziale raportowania, sprawozdawczości lub audytu, z bardzo dobrym językiem angielskim

  Więcej...

 • VAT Compliance Coordinator

  04-12-2017
  Duni European Finance Function Sp. z.o.o., a shared service center providing accounting services for European region is now dynamically expanding VAT compliance services for international clients. We are currently searching for VAT Compliance Coordinator.

  Więcej...

 • Księgowy/Analityk Funduszy Inwestycyjnych

  24-11-2017
  Dział księgowości rozliczeń Investment Accounting firmy Franklin Templeton Investment wspiera procesy w obszarze księgowości funduszy inwestycyjnych i obecnie poszukuje kandydata na stanowisko Księgowy/Analityk Funduszy Inwestycyjnych.

  Więcej...

 • Kierownik Działu Analiz Finansowych i Planowania

  10-11-2017
  Nasz klient, firma z branży logistycznej o zasięgu międzynarodowym, poszukuje kandydata na stanowisko Kierownika Działu Analiz Finansowych i Planowania, który wzbogaci prężnie rozwijającą się w firmę w osiągnięciu zamierzonych sukcesów.

  Więcej...