ACCA

Oferty pracy

 • Senior do Działu Audytu

  30-04-2015
  EY (dawniej Ernst & Young) to największa firma doradczo-audytorska w Polsce. Jesteśmy światowym liderem doradztwa przy IPO, obsługujemy największe firmy z szeregu branż. Zatrudniamy ponad 1700 profesjonalnych doradców i audytorów. Do naszych biur w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach poszukujemy Seniorów do Działu Audytu.

  Więcej...

 • Kontroler Finansowy

  19-04-2015
  McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 4 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Kontroler Finansowy.

  Więcej...

 • Analityk Finansowy

  24-03-2015
  HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Zespół HRK FINANCE specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko Analityka Finansowego dla dużej firmy z sektora B2B.

  Więcej...

 • Finance and Administration Director

  20-02-2015
  Mensys Group is a Swiss recruitment consultancy that specializes in the proactive search of qualified profiles and is currently looking for a candidate for Finance and Administration Director function for its Client, a Shared Service Centre.

  Więcej...

 • Dyrektor Finansowy/CFO

  20-02-2015
  Mensys Polska to rekrutacyjna firma konsultingowa specjalizująca się w proaktywnym poszukiwaniu wykwalifikowanego personelu z różnych branż obecnie poszukuje dla swojego Klienta, Funduszu Inwestycyjnego, poszukuje osoby na stanowisko Dyrektor Finansowy/CFO.

  Więcej...