ACCA

ANALITYK BIZNESOWY

Skrócony wstęp (info na stronę główną z nazwą stanowiska, maks. 400 znaków)

W związku z rozwojem działu kontrolingu Super-Pharm Poland Sp. z o.o.– właściciela sieci unikalnej koncepcji apteczno-drogeryjno-perfumeryjnej poszukuje osoby na stanowisko: ANALITYK BIZNESOWY

Nazwa stanowiska

Analityk Biznesowy będzie raportował bezpośrednio do Kontrolera Finansowego Spółki. Istnieje możliwość awansu po 2-3 latach na stanowisko Kontrolera Biznesowego z bezpośrednim raportowaniem do CFO oraz odpowiedzialnością za stworzenie i zarządzanie zespołem 2-3 młodszych analityków biznesowych/analityków biznesowych

Miejsce pracy

Warszawa, centrala firmy

Kod referencyjny (jeśli dotyczy)

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  •  Wsparcie działu marketingu i zakupów w negocjacjach z dostawcami w zakresie warunków finansowych umów handlowych, regularna weryfikacja wyników per dostawca;
  • Ocena efektywności i zyskowności realizowanych akcji promocyjnych, bieżąca analiza marż poszczególnych grup produktowych oraz poszczególnych dostawców;
  • Wsparcie działu logistyki w analizie wyników operacyjnych Magazynu Centralnego;
  • Forecastowanie marży, czynny udział przy tworzeniu budżetu marketingowego;
  • Udział w comiesięcznym przygotowaniu sprawozdań zarządczych;
  •  Uczestniczenie w przygotowaniu rocznych i kwartalnych sprawozdań finansowych    (zarządczych, PL GAAP i IFRS).

Wymagania

Oczekiwania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii;
  • minimum 4-letniego doświadczenia zawodowego - alternatywnie
  • Znajomość zasad przygotowywania analiz finansowych;
  • preferowane doświadczenie audytorskie z big-4 oraz praktyczne z branży Retail na analogicznym stanowisku – minimum 2 lata) lub
  • 4 lata pracy na stanowisku analityka biznesowego szczególnie w firmie z branży Retail
  • 4 lata pracy w BiG – 4 w audycie finansowym / audycie wewnętrznym dla klientów - spółek retailowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w tym w zaawansowane znajomość programu MS Excel);
  • Wysokie umiejętności analityczne;
  • Skrupulatność, dokładność, dociekliwość;
  • Komunikatywność i pro-aktywność;
  • Łatwość nawiązywania kontaktów;
  • Inicjatywa i zaangażowanie;
  • Dobra organizacja pracy.
  • mile widziane zdobywanie uprawnień ACCA, KIBR, CIMA  w trakcie

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość rozwoju, szkolenia oraz podnoszenia kwalifikacji i udziału w wieloprzekrojowych  projektach;
  • Uczestnictwo w rozwoju sieci, rosnącą odpowiedzialność;
  • Uczestnictwo w budowaniu wartości firmy w dynamicznym, młodym i profesjonalnym zespole.

Dodatkowe informacje, sposób aplikowania etc.

Kontakt do wysyłki CV mailem: wlelental@superpharm.pl (CFO Super-Pharm)

Klauzula GIODO

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

27-06-2017