ACCA

Analityk Finansowy / Kontroler Finansowy

unilink

UNILINK SA jest największą Multiagencją Ubezpieczeń w Polsce. Jesteśmy obecni na polskim rynku finansowym nieprzerwanie od 13 lat. Naszym Partnerom – Agentom Ubezpieczeniowym zapewniamy stabilną, bezpieczną i długofalową współpracę z poszanowaniem Państwa niezależności biznesowej i ochronę portfela ubezpieczeniowego.

Oferujemy najlepszą obsługę i wsparcie Agenta w zakresie wszystkich procesów około-ubezpieczeniowych, od szkoleń, poprzez system informatyczny, wsparcie transakcyjne, opiekę menadżerów Unilink i Towarzystw w terenie, opiekę dedykowanych Opiekunów w Centrali, terminowe rozliczenia prowizji i błyskawiczną ich wypłatę, rozliczenia produkcji, wygodny i przejrzysty system informatyczny z porównywarką ubezpieczeń komunikacyjnych.

Nasza oferta Towarzystw Ubezpieczeń jest kompleksowa zarówno w obszarze majątkowym, życiowym, zdrowotnym oszczędnościowym i zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

   ANALITYK FINANSOWY /KONTROLER FINANSOWY

Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

  • wdrażanie i organizacja systemu raportowania i analiz
  • wsparcie finansowe procesów biznesowych
  • analiza dochodowości biznesu w różnych kanałach dystrybucji
  • opracowanie, wdrażanie i analiza wskaźników finansowych
  • przygotowanie budżetów i analiza odchyleń ich realizacji
  • ścisła współpraca z obsługiwanymi działami
  • przygotowywanie raportów i analiz ad hoc

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • proaktywna postawa, zorientowana na biznes
  • umiejętność analizowania problemów oraz poszukiwania i wdrażania rozwiązań
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, znajomość SQL i Access będą atutem
  • mile widziana znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • interesującą i pełną wyzwań pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym środowisku i miłej atmosferze

Aplikacje z numerem referencyjnym w temacie wiadomości prosimy przesyłać na adres: a.friedel@unilink.com z dopisaną klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

17-02-2016