ACCA

Audytor Wewnętrzny / Starszy Audytor Wewnętrzny

Wstęp (info o firmie)

Polskie Linie Lotnicze LOT są nowoczesną linią lotniczą łączącą Nową Europę ze światem. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów niemal 5 milionów pasażerów, którym codziennie zapewniamy możliwie najkrótszą i najbardziej komfortową podróż przez Warszawę do blisko 60 destynacji na świecie. Jako jedyni w regionie oferujemy rejsy dalekodystansowe – bezpośrednio latamy do Nowego Jorku, Chicago, Toronto, Pekinu czy Tokio a w drugiej połowie 2016 roku otwieramy również połączenie do Seulu.

Rozwinęliśmy skrzydła – nasze samoloty tworzą jedną z najmłodszych flot w Europie i jako jedyni wszystkie połączenia dalekodystansowe obsługujemy wyłącznie najnowocześniejszymi samolotami świata, Boeingami 787 Dreamliner.

LOT to przede wszystkim ludzie – pełni pozytywnej energii, którzy umiejętnie łączą nowoczesność z tradycją. Najlepsza kadra pilotów – często uznanych na świecie mistrzów, wykwalifikowanych załóg i personelu na ziemi codziennie dba o naszych pasażerów z pasją i zaangażowaniem. Wspólnie budujemy najbardziej międzynarodową polską markę.

Działamy w oparciu o 5 kluczowych założeń strategicznych:
1. Rozwój połączeń dalekiego zasięgu,
2. Hub w Warszawie,
3. Wzrost,
4. Łańcuch wartości i
5. Zaangażowany zespół.

Nazwa stanowiska

Miejsce pracy

Warszawa

Kod referencyjny (jeśli dotyczy)

DA/03/16

Obowiązki

•Prowadzenie audytów i kontroli we wszystkich obszarach funkcjonowania PLL LOT S.A.,

•Wsparcie w przygotowywaniu planów audytu wewnętrznego: rocznego i kilkuletniego na podstawie oceny ryzyk,

•Identyfikowanie zagrożeń i ocena procesów zarządzania ryzykiem i kontroli w organizacji oraz rekomendowanie działań zapobiegawczych i naprawczych,

•Współpracowanie z kierującymi poszczególnymi obszarami poprzez utrzymanie niezbędnego poziomu wiedzy na temat występujących ryzyk biznesowych, ich identyfikacji i przeciwdziałaniu,

•Formułowanie wniosków, sporządzanie raportów, omawianie i prezentacja wyników audytów z poszczególnym klientami wewnętrznymi,

•Monitorowanie i raportowanie realizacji rekomendacji poaudytowych.

Wymagania

•Wykształcenie wyższe z zakresu: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia,

•Minimum 5-7 letnie doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia audytów wewnętrznych w dużej międzynarodowej organizacji,

•Preferowane połączenie doświadczenia zdobytego w firmach konsultingowych w dziale audytu wewnętrznego oraz w biznesie,

•Udokumentowane posiadanie przynajmniej jednego z certyfikatów: Biegły Rewident (KIBR), ACCA, CIA, CFE, CIMA,

•Bogata wiedza z zakresu rachunkowości finansowej, zarządczej oaz kontrolingu ,

•Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca pracę w tym języku,

•Samodzielności w działaniu,

•Wysokich zdolności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

•Dociekliwość, dokładność, terminowość,

•Dyspozycyjność, gotowość do pracy zadaniowej,

•Kandydata powinna cechować także inicjatywa, zaangażowanie oraz wysoka etyka pracy.

Oferujemy

•Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

•Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji,

•Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, w tym bilety lotnicze na wszystkie rejsy LOT-u.

Dodatkowe informacje, sposób aplikowania etc.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą formularza zamieszczonego pod linkiem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=f4a5935ce759402fa63fca3f5c25a1bb

Klauzula GIODO

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

29-06-2016