ACCA

Controlling Director

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy FMCG w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Controlling Directora.

PODSTAWOWE INFORMACJE

  • Nazwa stanowiska: Controlling Director
  • Miejsce wykonywania pracy: Warszawa
  • Stanowisko podlega: Dyrektorowi Finansowemu Grupy Kapitałowej
  • Branża: FMCG

OPIS STANOWISKA PRACY

  • Udział w przygotowywaniu oraz kontrola przebiegu realizacji budżetu rocznego i prognoz krótkoterminowych.
  • Zarządzanie przygotowywaniem okresowego pakietu sprawozdawczego służącego podejmowaniu decyzji przez Zarząd i Kierownictwo Grupy Kapitałowej.
  • Nadzór nad przygotowaniem analiz rentowności wraz z analizą istniejących albo potencjalnych wyzwań w obszarach działania Grupy Kapitałowej.
  • Poszukiwanie możliwości optymalizacji kosztów we wszystkich obszarach działalności Grupy Kapitałowej i inicjowanie zadań mających na celu ich osiągnięcie.
  • Przeprowadzanie analiz rentowności inwestycji i przedsięwzięć oraz analiz możliwości ich sfinansowania.
  • Tworzenie nowych i usprawnianie obecnych procesów raportowania w Grupie Kapitałowej.
  • Koordynacja pracy zespołów analitycznych w Grupie Kapitałowej-współpraca z Dyrektorem Finansowym, Głównym Księgowym oraz audytorem Grupy Kapitałowej.

WYMAGANE KWALIFIKACJE

Wiedza

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne z zakresu księgowości i/lub finansów.
  • Znajomość zintegrowanych aplikacji księgowych i finansowych, mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów klasy ERP.
  • Mile widziane udokumentowane posiadanie kwalifikacji zawodowych ACCA.
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie.

Doświadczenie

  • Co najmniej trzyletnie doświadczenie w obszarze controllingu na stanowisku kierowniczym.
  • Doświadczenie w zakresie sporządzania budżetów i prognoz, rozliczania produkcji, sporządzania raportów i analiz zarządczych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu i motywowaniu zespołu podległych pracowników.
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości.

Umiejętności

  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne.
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów.
  • Podejście biznesowe i umiejętność współpracy z partnerami biznesowymi w Grupie Kapitałowej.
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i prezentacyjne.

Cechy osobowościowe

  • Zdecydowanie w działaniu.
  • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.

Inne wymagania

  • Wysoka kultura osobista.
  • Dokładność, rzetelność i zaangażowanie.
  • Gotowość do krajowych podróży służbowych.
  • Prawo jazdy kat B.

OFERUJEMY

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Kontakt do osoby prowadzącej rekrutację:
Maja Martyniuk-Wojcieszczuk, maja.wojcieszczuk@bridgethegap.pl
+48 603 947 232

04-07-2016