ACCA

Kontroler Finansowy

kamis

McCormick jest światowym liderem w branży produktów smakowych z ponad 4 miliardami USD rocznej sprzedaży. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją przypraw, specjalistycznych produktów spożywczych oraz produktów smakowych przeznaczonych dla całego przemysłu spożywczego w ponad 125 krajach. Firma została założona w 1889 w Baltimore i zatrudnia obecnie ponad 10,000 pracowników na całym świecie.

Łączy nas pasja smaku. Nasze placówki zlokalizowane są w 50 miejscach w 24 różnych krajach, a produkty są dostępne w ponad połowie państw na świecie. Dodajemy smaku potrawom przygotowywanym w domach jak i tym, które możecie kupić w sieciach restauracji i od wielkich wytwórców żywności.

McCormick rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2011 r., a swoją pozycję rynkową zyskał dzięki przejęciu polskiej marki Kamis i jej zakładu produkcyjnego w Stefanowie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

   KONTROLER FINANSOWY

Miejsce pracy: Stefanowo (pow. piaseczyński)
nr ref.: KF/02

Główne obowiązki:

  • wdrażanie i organizacja systemu raportowania i analiz
  • wsparcie finansowe procesów biznesowych
  • opracowanie, wdrażanie i analiza wskaźników finansowych
  • przygotowanie P&L w procesie zmiany warunków współpracyi rabaty
  • ścisła współpraca z obsługiwanymi działamii
  • przygotowywanie raportów i analiz ad hoc
  • tworzenie budżetów

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomiczne
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej
  • min. dobra znajomość języka angielskiego
  • proaktywna postawa, zorientowana na biznes
  • umiejętność analizowania problemów oraz poszukiwania i wdrażania rozwiązań
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość
  • bardzo dobra znajomość MS Excel
  • mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • interesującą i pełną wyzwań pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w środowisku międzynarodowym

Aplikacje z numerem referencyjnym w temacie wiadomości prosimy przesyłać na adres: kariera@pl.mccormick.com z dopisaną klauzulą "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"

19-04-2015