ACCA

Kontroler ds. Należności i Windykacji

Wstęp

Polskie Linie Lotnicze LOT.

Jesteśmy nowoczesną linią lotniczą łączącą Europę Środkowo-Wschodnią ze światem. Co roku gościmy na pokładach naszych samolotów 5 milionów pasażerów, którym codziennie zapewniamy możliwie najkrótszą i najbardziej komfortową podróż przez Warszawę do ponad 70 destynacji na świecie dziennie wykonując średnio 250 rejsów. Jako jedyni w regionie oferujemy rejsy dalekodystansowe – bezpośrednio latamy do Nowego Jorku, Chicago, Toronto, Pekinu, Tokio czy Seulu a w pierwszej połowie 2017 roku otwieramy również połączenia do Los Angeles i Newarku.

Rozwinęliśmy skrzydła – nasze samoloty tworzą jedną z najmłodszych flot w Europie i jako jedyni wszystkie połączenia dalekodystansowe obsługujemy wyłącznie najnowocześniejszymi samolotami świata, Boeingami 787 Dreamliner.

Dodatkowo, we współpracy z Nordicą Aviation Group oferujemy 15 połączeń point to point z Tallina w Estonii, wzmacniając tym samym oferowanie na trasach europejskich i zwiększając swoją obecność w krajach bałtyckich. Tak budujemy pozycję lidera w Europie Środkowo-Wschodniej.

Z nami każdy podróżuje tak jak lubi. Dzięki bogatej palecie klas, taryf, produktów i usług dajemy dowolność komponowania podróży z najbardziej ulubionych, przydatnych i potrzebnych elementów. Również dzięki temu stajemy się linią pierwszego wyboru dla coraz większej liczby pasażerów w regionie. Zaufanie do nas potwierdzają liczne nagrody, które otrzymujemy każdego roku, w tym te najważniejsze – przyznawane głosami pasażerów.

Nazwa stanowiska

Miejsce pracy

Warszawa

Kod referencyjny

FF/03/17

Obowiązki

•Analiza i raportowanie stanu należności,

•Prowadzenie procesów windykacji przy wsparciu Biura Prawnego,

•Zawieranie porozumień z dłużnikami,

•Współpraca z firmami windykacyjnymi i kancelariami prawnymi,

•Ustalanie limitów kredytowych i zabezpieczeń dla kontrahentów,

•Rozwijanie systemu kontroli należności.

Wymagania

• wyższe wykształcenie, preferowane ekonomiczne lub prawnicze

• uzyskany (lub w trakcie realizacji) dyplom ACCA będzie atutem

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w przedsiębiorstwie produkcyjno-handlowym lub firmie windykacyjnej

• znajomość przepisów prawa i praktyki windykacyjnej

• zdolności analityczne

• bardzo dobra umiejętność posługiwania się aplikacjami Microsoft Office, w szczególności programu Excel

• dobra znajomość języka angielskiego

• umiejętność organizacji pracy własnej

• zdecydowanie i konsekwencja w działaniu

• znajomość systemu SAP będzie atutem

Oferujemy

•Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji,

•Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji,

•Atrakcyjne zniżki na bilety lotnicze w ramach siatki połączeń LOT-u.

•Miłą atmosferę pracy.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą formularza zamieszczonego pod linkiem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=3cade30585e944189095a8e1ca61b160

Klauzula GIODO

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

27-03-2017