ACCA

Menedżer ds. Finansów

Pearl Hunters jest zespołem o wieloletnim doświadczeniu w pozyskiwaniu najlepszych pracowników z rynku pracy na terenie Polski, jak i rynków europejskich. Dla naszego Klienta – firmy o profilu produkcyjno-handlowym, wchodzącej w skład Grupy Kapitałowej zatrudniającej kilka tysięcy osób, szukamy doświadczonych kandydatów przygotowanych do pracy na stanowisku:

Nr Ref.: MF/A

Lokalizacja: biuro Zarządu w Warszawie

Podległość: CFO Grupy

Zakres obowiązków:

•  Prognozowanie, planowanie i analiza finansowa Grupy – udział w realizacji strategii finansowej firmy;
•  Przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz okresowych raportów giełdowych i zarządczych;
•  Obsługa cashowa: kontrola i realizacja płatności, rozliczanie systemów motywacyjnych dla managerów w Grupie;
•  Odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz wdrażanie projektów optymalizacji podatkowej;
•  Konsolidacje sprawozdań finansowych;
•  Udział w projektach wyceny spółek i instrumentów finansowych firm, ocenie projektów inwestycyjnych i procesach due diligence;
•  Współpraca z Księgowością oraz Działami Finansowymi Spółek Grupy oraz Audytorem Zewnętrznym;
•  Współpraca z bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi;
•  Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu Grupy.

Wymagania:

•  Wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, finanse, rachunkowość);
•  Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w pracy w audycie lub na podobnym stanowisku (Specjalisty, Analityka Finansowego) związanym z zarządzaniem finansami;
•  Wiedza z obszaru rachunkowości i analizy finansowej i zarządczej, księgowości oraz przepisów podatkowych;
•  Biegła obsługa pakietu MS Office;
•  Doświadczenie w pracy z systemem finansowo-księgowym (znajomość systemu IMPULS będzie dodatkowym atutem);
•  Mile widziana kwalifikacja ACCA;
•  Dobra znajomość języka angielskiego;
•  Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne i numeryczne;
•  Pasja, zainteresowanie ciągłym podwyższaniem efektywności funkcjonowania firmy;
•  Niezależność, inicjatywna, zaangażowanie i dynamika w działaniu;
•  Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

•  Długofalową współpracę w zmieniającej się organizacji o wieloletniej historii funkcjonowania
w branży;
•  Odpowiedzialne, pełne wyzwań stanowisko o rzeczywistym wpływie na strategię działania firmy i realnym udziale w biznesie;
•  Narzędzia pracy: komputer przenośny, telefon;
•  Możliwość rozwoju w ramach organizacji.

Wszystkim dziękujemy za zainteresowanie i przesłanie szczegółowego CV na adres cv@pearl-hunters.pl podając numer referencyjny oferty. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie listu motywacyjnego z następującmi informacjami:

  1. Posiadam ___-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku ___, w firmie ___ (adres strony www).
  2. Aplikuję na ww. stanowisko, ponieważ  ___.
  3. Poziom interesujących mnie zarobków w miesięcznej kwocie netto to ___ (podając widełki prosimy zacząć od minimalnej miesięcznej kwoty).
  4. Posiadam znajomość języka ANGIELSKIEGO w stopniu ___ (1-biegły, 2-dobry, 3-komunikatywny i 4-podstawowy, 5–nie znam).
  5. Jestem otwarty na prowadzenie własnej działalności gospodarczej (tak/nie).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

26-10-2015