ACCA

Specjalista ds. sprawozdawczości finansowej

Nazwa stanowiska

Miejsce pracy

Warszawa, centrum

Kod referencyjny (jeśli dotyczy)

Obowiązki

•udział w sporządzaniu jednostkowych i skonsolidowanych raportów okresowych na Giełdę Papierów Wartościowych – raporty roczne, półroczne, kwartalne

•udział w raportowaniu do inwestora zagranicznego

•sprawozdawczość statystyczna dla GUS, NBP

•współpraca z audytorem zewnętrznym przy badaniu / przeglądzie sprawozdań finansowych

Wymagania

•wykształcenie wyższe ekonomiczne / finansowe

•min. 2-letnie doświadczenie w dziale raportowania/sprawozdawczości lub w dziale audytu finansowego

•znajomość zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowej (w tym MSSF)

•dodatkowym atutem będzie znajomość zasad konsolidacji sprawozdań finansowych

•bardzo dobra znajomość  biznesowego języka angielskiego (znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem)

•biegła obsługa MS Office (w szczególności MS Word i MS Excel)

•doświadczenie w „Wielkiej Czwórce” mile widziane

•umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów

•umiejętność pracy pod presją czasu

•odpowiedzialność, dokładność i wysoka motywacja do pracy

Oferujemy

•umowa o pracę na czas nieokreślony, wynagrodzenie na poziomie

8000-9000 PLN brutto

•praca w międzynarodowym środowisku

•duża, prężnie działająca organizacja

•rozwój w ramach organizacji (dofinansowanie szkoleń, kwalifikacji)

•atrakcyjny system premiowy

•świetny zespół młodych i energicznych ludzi

Dodatkowe informacje, sposób aplikowania etc.

Prosimy o przesłanie CV na adres:

 malgorzata.tryc@antal.pl

Klauzula GIODO

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

20-12-2017