ACCA

Kalendarium ACCA

Kongres i Gala Dyrektorów Finansowych

Dla kogo: Wszyscy zainteresowani
Dostępność: Wstęp wolny
Miejscowość: Warszawa
Początek: Czwartek 28.09.2017 15:00
Koniec: Czwartek 28.09.2017 23:59
Adres: InterContinental Warszawa
ul. Emilii Plater 49
Warszawa
Adres URL: Link do formularza rejestracyjnego

Cykl Kongresów Dyrektorów Finansowych oraz konkurs Dyrektor Finansowy Roku są inicjatywą niekomercyjną, powstałą we współpracy: Stowarzyszenia ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants), Grupy Euler Hermes - wiodącego ubezpieczyciela należności handlowych, jednego z liderów w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych i windykacji należności, a także najbardziej opiniotwórczego ogólnopolskiego dziennika Rzeczpospolita. Głównym celem pięciu Kongresów Dyrektorów Finansowych, jest stworzenie platformy wymiany doświadczeń i dyskusji merytorycznej dla osób profesjonalnie zajmujących się finansami przedsiębiorstw. Jest to największe tego typu wydarzenie, organizowane dla dyrektorów finansowych w Polsce.

Podczas każdego ze spotkań branżowych odbywać się będą merytoryczne prezentacje oraz panele dyskusyjne. Wybitni eksperci wspólnie z przedstawicielami biznesu będą analizować wyzwania, jakie firmy muszą podejmować w codziennej pracy oraz podzielą się swoimi spostrzeżeniami na temat zmian w sposobie zarządzania finansami przedsiębiorstw. Gościem specjalnym spotkań regionalnych będzie prof. dr hab. Witold Modzelewski, Profesor Uniwersytetu Warszawskiego, Prezes Instytutu Studiów Podatkowych, Szef podyplomowego Studium Podatków i Prawa Podatkowego. Członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie RP. Najbardziej znany w kraju wykładowca problematyki podatkowej oraz doradca podatkowy (nr 00001). Od lat reprezentuje podatników w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Autor ponad 1200 publikacji na tematy podatkowe i prawnopodatkowe. Podczas kongresów prof. dr hab. Witold Modzelewski podzieli się swoimi przemyśleniami w ramach tematu: „Działalność przedsiębiorców w obliczu odpowiedzialności za rozliczania podatkowe w aspekcie zmian kodeksu karnego”.

Udział w kongresie Dyrektorów Finansowych jest bezpłatny, wymagamy jedynie wcześniejszej rejestracji. W kongresie będą mogły uczestniczyć wyłącznie osoby, które otrzymają od organizatorów potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia i rejestracji. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w przyznawaniu miejsc mają osoby zarządzające i koordynujące finansami przedsiębiorstwa.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w kongresie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odmowy przyjęcia zgłoszenia i rejestracji na Kongresie