ACCA

4 sesje egzaminacyjne w ciągu roku!

Rok 2016 będzie przełomowy dla studentów ACCA w Polsce - począwszy od marca 2016 egzaminy będzie można zdawać w czterech sesjach w roku. Będą one organizowane zawsze w drugim tygodniu marca, czerwca, września i grudnia.

 

"Chcemy, aby studenci mieli większy komfort i elastyczność w zdawaniu egzaminów ACCA oraz przyspieszoną drogę do członkostwa w organizacji." - powiedziała o zmianach Agnieszka Ciźla, Head of Education, ACCA Polska i Kraje Bałtyckie.

 

4 sesje

 

Wyniki egzaminów będą publikowane zawsze w ciągu 6 tygodni od daty zakończenia sesji. Dzięki temu wcześniej będzie można zaplanować ewentualne poprawki, a także zapisy na kolejne egzaminy. Studenci ACCA będą mogli podejść do maksymalnie 8 różnych egzaminów w ciągu roku. Maksymalna liczba egzaminów, do których można podejść w jednej sesji wynosi 4.

 

Zmieniają się także zasady podchodzenia do egzaminów z poziomu Professional. Można do nich podchodzić w dowolnej kolejności. Dla osób planujących zdawanie egzaminu P7 Advanced Audit and Assurance rekomendowane jest, aby wcześniej podejść do P2 Corporate Reporting.

 

Zapamiętaj te daty: 

 

4 sesje szczegoly

 

Wszystkim studentom polecamy narzędzie Exam Planner, które pozwoli Ci sprawnie zarządzać zapisami na egzaminy. Dostępny jest także w wersji mobilnej na tablety i komórki.

 

Masz pytania na temat egzaminów? Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarze poświęconym ww. zmianom 19 października 2015, godz. 18.30 ZAPISZ SIĘ

01-10-2015