ACCA

Katarzyna Ostap-Tomann, FCCA, Członkiem Zarządu Telewizji Polsat

KOT

Katarzyna Ostap-Tomann, Dyrektor Finansów i Kontrolingu w Cyfrowym Polsacie, Dyrektor Finansowy Telewizji Polsat i członek Rady ACCA, została powołana przez Radę Nadzorczą Telewizji Polsat w skład Zarządu Telewizji Polsat i powierzyła jej funkcję Członka Zarządu. Katarzyna będzie odpowiadała za obszar finansów Telewizji Polsat.

 

Za konsolidację oraz zarządzanie finansami całej Grupy Polsat odpowiada Tomasz Szeląg, pełniący obecnie funkcje Członka Zarządu w Cyfrowym Polsacie i Polkomtelu.

 

Katarzyna z Grupą Polsat jest związana od 2009 roku. Brała udział w największych akwizycjach grupy, między innymi transakcjach nabycia Polkomtelu i Telewizji Polsat, a także w procesie pozyskania finansowania. W latach 2004-2009 była Kontrolerem Finansowym Grupy TVN, a w latach 1996-2004 sprawowała różne funkcje związane z finansami w Philip Morris w Polsce i Szwajcarii.

 

Ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne oraz posiada tytuł MBA Oxford Brookes University. Od 2001 roku posiada kwalifikację ACCA i jest aktywnym członkiem organizacji, pełniąc funkcję członka rady ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants) w Polsce.

Źródło: polsat.pl

12-01-2015