ACCA

Specjalna oferta ACCA dla biegłych rewidentów!

Jesteś już biegłym rewidentem lub kandydatem na biegłego ze zdanymi 10 egzaminami? Dzięki współpracy PIBR i ACCA wiodącą międzynarodową kwalifikację masz w zasięgu ręki! 

Korzystając z przysługujących Ci zwolnień z 9 egzaminów ACCA (poziom Fundamentals – F1-F9) bardzo szybko, bo nawet w ciągu roku możesz zdać pozostałe 5 egzaminów ACCA (poziom Professional – 5 do wyboru spośród P1-P7) i uzyskać prestiżowy i uznawany na całym świecie certyfikat ACCA!

Czym jest ACCA?

ACCA jest największą, najbardziej prestiżową i najszybciej rozwijającą się międzynarodową organizacją zrzeszającą specjalistów z zakresu finansów i rachunkowości.
Kwalifikacja ACCA to rozpoznawalna na całym świecie kwalifikacja biznesowa oparta na kompleksowej i praktycznej wiedzy, przeznaczona dla osób, które chcą wyróżnić się w świecie finansów, rachunkowości i zarządzania.

 

Co zawiera oferta?

Każda z uprawnionych osób rejestrując się do końca marca 2018 r. może skorzystać ze specjalnej oferty rozpoczęcia kwalifikacji ACCA, która zawiera:

 • opłatę rejestracyjną obniżoną do 39 GBP (z 79 GBP)
 • obniżoną opłatę za zwolnienia z egzaminów:
  • egzaminy F1 do F3 - 44 GBP za każdy egzamin (z 72 GBP)
  • egzaminy F4 do F9 - 65 GBP za każdy egzamin (z 97 GBP)

Wartość rabatu to 316 GBP, czyli równowartość ok. 1500 PLN!*

 

Dlaczego warto?

To znacząca korzyść i ułatwienie w drodze do kwalifikacji ACCA - do jej zdobycia pozostanie wówczas zdanie 5 egzaminów (P1, P2 i P3 oraz dwa do wyboru spośród P4 – P7) i wypełnienie pozostałych wymogów formalnych (potwierdzenie 3-letniego doświadczenia zawodowego w pracy w finansach i ukończenie modułu etycznego oraz złożenie wniosku o członkostwo w ACCA).
 
Rozwój kompetencji w ramach ACCA to możliwość zdobycia kompleksowej wiedzy i praktycznych umiejętności - znajdą one bezpośrednie i natychmiastowe zastosowanie w codziennej pracy i rozwoju Twojego biznesu. Kwalifikacja ACCA pokrywa wszelkie zagadnienia niezbędne do rozumienia i zarządzania finansami w przedsiębiorstwie każdego rodzaju i wielkości.
- ACCA to kwalifikacja rozpoznawalna na całym świecie i ceniona przez biznes, stanowiąca wartościowe uzupełnienie kompetencji biegłych rewidentów – mówi Ewa Sowińska, Zastępca Prezesa Polskiej Rady Biegłych Rewidentów.

 

Jak skorzystać z oferty? To proste!

1. Uzyskaj potwierdzenie zdania 10 egzaminów w procesie kwalifikacyjnym na biegłego rewidenta.
Potwierdzenie uzyskasz w Komisji Egzaminacyjnej. Potwierdzenie jest warunkiem koniecznym do uzyskania 9 zwolnień z egzaminów ACCA (F1 - F9, poziom Fundamentals). WAŻNE: Zadbaj o to, by przygotować jego tłumaczenie przysięgłe.

2. Odbierz list potwierdzający uprawnienia.
List uprawniający do zwolnienia z opłat z kodem promocyjnym niezbędnym do rejestracji w ACCA na warunkach promocyjnych otrzymasz bezpośrednio w PIBR. Prosimy o kontakt z Przedstawicielem PIBR: Paweł Tyszer (pawel.tyszer@kibr.org.pl).

WAŻNE: Przygotuj następujące dokumenty, by odebrać zaświadczenie:

 • Skan lub kopię dowodu tożsamości,
 • Skan lub kopię legitymacji PIBR lub zaświadczenia o zdaniu 10 egzaminów w procesie kwalifikacyjnym na biegłego rewidenta.

3. Zarejestruj się w ACCA.
Rejestracji w ACCA dokonasz online na stronie www.accaglobal.com.

WAŻNE: Do rejestracji przygotuj sobie:

 • skan dyplomu ukończenia studiów w języku angielskim lub jego tłumaczenie przysięgłe
 • skan zdjęcia w formacie paszportowym lub dyplomowym

WAŻNE2: W trakcie rejestracji nie zapomnij podać kodu promocyjnego z listu odebranego z PIBR. Kod podajesz w sekcji "Registration code" w zaznaczonym miejscu:

Kod_promocyjny

WAŻNE3: Pamiętaj o załączeniu skanów:

 • potwierdzenia zdania 10 egzaminów wraz z tłumaczeniem przysięgłym
 • listu potwierdzającego zawierającego kod promocyjny

4. Rozpocznij przygotowania do zdawania pozostałych egzaminów ACCA.

 • Polecamy możliwość skorzystania ze szkoleń organizowanych przez Akredytowane Firmy Szkoleniowe: BPP Professional Education i EY Academy of Business.
 • Możesz również przygotowywać się samodzielnie korzystając z dostępnych materiałów dydaktycznych (podręczniki, kursy on-line itp.).

W razie pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu z ACCA: polandinfo@accaglobal.com.

Już dziś podejmij najlepszą decyzję dla swojej kariery – przyspiesz swój rozwój i poszerz kompetencje wraz z międzynarodowym certyfikatem ACCA!

Nie zwlekaj z rejestracją - liczba promocyjnych pakietów jest ograniczona!

*Stan na dzień publikacji dla kursu 1 GBP = 4,76 PLN

01-08-2017