ACCA

BPP Professional Education

O_BPP-naglowek

BPP Professional Education to międzynarodowa firma szkoleniowa, która powstała w 1976 roku. Od tego czasu misją naszej firmy jest wspomaganie profesjonalistów w podwyższaniu swoich kwalifikacji. Dlatego też nasze szkolenia są efektywne, nakierowane na rezultat i prowadzone przez osoby biegłe w danej dziedzinie.

 

Uczestnicy naszych szkoleń cenią swój czas i mają świadomość, że dzięki naszej pomocy poszerzą swoją wiedzę w sposób najbardziej praktyczny i z największym odniesieniem do swojej codziennej pracy.

 

Nowość! W ramach przygotowań do sesji grudzień 2017 BPP w Polsce oferuje następujące promocje:

 • Poniedziałki z BPP – cykliczna oferta specjalna na wszystkie szkolenia z oferty Grudzień ’17. Warunkiem otrzymania zniżki jest zgłoszenie się w dowolny poniedziałek do 30 października i wpisanie kodu promocji w formularzu. Promocję każdy student może wykorzystać na maksymalnie 1 pełne szkolenie. Dowiedz się, jak skorzystać na stronie www 
 • Kolejne podejście do szkolenia za pół ceny – dla osób, które nie zdały egzaminu i uczyły się do niego z BPP.

 

20170905 Szkolenia ACCA Grudzień 2017 - wrzutka na FB ACCA PL

BPP w Polsce jest akredytowanym partnerem edukacyjnym ACCA (Gold Approved Learning Partner), a oferowane szkolenia Online Classroom Live oraz Online Classroom posiadają najwyższy status jakości i efektywności przyznawany przez ACCA: Platinum.

Ofertę BPP wyróżniają ponadto:

 • Kompleksowość i elastyczność

  W zależności od potrzeb szkoleniowych, stylu nauki i budżetu uczestnicy szkoleń ACCA w BPP mogą dowolnie wybierać formy szkolenia (stacjonarne, e-learning w wersji rozszerzonej z webinariami na żywo oraz e-learning w wersji podstawowej z biblioteką nagranych sesji szkoleniowych) oraz format materiałów szkoleniowych (w wydruku, e-booki lub materiały online). Wyjątkowym atutem szkoleń BPP jest pełna integracja szkoleń z materiałami szkoleniowymi, podręcznikami i platformą e-learningową. Wszystkie te elementy są opracowywane przez wydawnictwo BPP, w związku z czym są ze sobą spójne.

   

 • Nowoczesna metodologia nauczania BPP Momentum
  Trzonem każdego kursu BPP jest innowacyjne podejście do nauki BPP Momentum oraz platforma e-learningowa. Dzięki tej metodologii każdy student BPP stopniowo buduje swoją wiedzę, mając możliwość ciągłej weryfikacji zdobytych umiejętności poprzez serię testów. Poza nowoczesnymi narzędziami nauki, BPP Momentum daje elastyczność, spersonalizowaną naukę i pełne wsparcie w całym procesie przygotowania do egzaminów ACCA.

   

 • Wieczna gwarancja Lifetime PassAssurance
  Każdemu, kto weźmie udział w pełnym szkoleniu i stosuje się do zaleceń BPP możemy zagwarantować sukces na egzaminie ACCA. W razie niepowodzenia oferujemy możliwość bezpłatnego udziału w szkoleniu powtórzeniowym.

   

 • Doradztwo i wsparcie
  Uczestnicy szkoleń zawsze mogą zgłosić się do BPP z prośbą o pomoc przy rejestracji w ACCA, wyborze egzaminów, czy zakupie kursów i książek. Nasze porady są zawsze bezpłatne, a często bezcenne. Dodatkowo można skorzystać z usługi administracji, w ramach której zapisujemy na egzaminy i pilnujemy ważnych terminów.

 

Z BPP możesz przygotować się do każdej sesji egzaminacyjnej ACCA – co kwartał oferujemy szkolenia do każdego przedmiotu ACCA. Postaw na efektywność i elastyczność szkoleń BPP!

 

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na www.bpp.pl lub skontaktuj się z koordynatorem ACCA w BPP: Izabella Wilske, acca@bpp.pl, +48 509 903 454