ACCA

Zasoby edukacyjne

  

acca-graf-835-x-120-lip-2018

ACCA Study Schools: TX, FR, AFM, AAA papers

Skorzystaj z bezpłatnego dostępu do nagrań ze szkoleń ACCA Study Schools oraz materiałów wykorzystywanych przez tutorów. Zestawy przygotowane są dla wrześniowych egzaminów: Yaxation (Global), Financial Reporting, Advanced Financial Management oraz Advanced Audit and Assurance.

Dowiedz się więcej >>

Revision notes – idealne na powtórkę materiału przed sesją we wrześniu

Darmowe materiały do samodzielnego, efektywnego powtórzenia materiału przed sesją; Dostępne dla wszystkich egzaminów z poziomu Applied Knowledge, Applied Skills oraz Strategic Professional.

Zapoznaj się z materiałami >>

Video poradniki dla zdających egzaminy Session CBEs we wrześniu

Jak wyglądają egzaminy Applied Skills w wersji komputerowej? Z jakich funkcjonalności można podczas nich korzystać? W jaki sposób najefektywniej przygotowywać się do egzaminów Session CBEs? Obejrzyj nagrania video z praktycznymi poradami ekspertki ACCA przed podejściem do wrześniowej sesji egzaminacyjnej. 

Przejdź do strony >>

MA to PM bridge - video z ekspertem

Przygotowujesz się do egzaminu Performance Management (PM)? Obejrzyj nagranie video z doświadczonym tutorem ACCA, który wyjaśnia w jaki sposób wykorzystać wiedzę z egzaminu Management Accounting (MA) w nauce do wrześniowego egzaminu PM.

Obejrzyj nagranie z webinarem >>

Zasoby do egzaminów komputerowych Applied Skills Session CBEs 

Przygotowane specjalnie pod kątem Session CBEs (poziom Applied Skills) materiały wspierające przyswajanie wiedzy merytorycznej, jak również zasoby pozwalające poznać specyfikę komputerowych egzaminów ACCA!

Zapoznaj się z materiałami >>

Darmowe egzaminy próbne dla Strategic Professional i Applied Skills 

Rozwiąż egzamin próbny i dowiedz się, gdzie popełniasz błędy. Z bezpłatnych mock exams mogą skorzystać studenci zdający we wrześniu egzaminy Applied Skills (w formie komputerowej Session CBEs) oraz egzaminy Strategic Professional: AFM, APM, ATX, AAA.

Dowiedz się więcej >>

Audit and Assurance - video z ekspertem

Przygotowujesz się do egzaminu Audit and Assurance w sesji wrzesień 2018? Obejrzyj nagranie z rekomendacjami i praktycznymi wskazówkami przygotowane przez eksperta z Akredytowanej Firmy Szkoleniowej SKANS. 

Link do nagrania >>

Strategic Business Leader - seria darmowych webinarów

Dostępne w formie sesji live online oraz nagrań on demand - cykl spotkań internetowych poświęconych profesjonalnym kompetencjom ocenianym w ramach egzaminu Strategic Business Leader. Zapoznaj się z ofertą, zapisz do udziału lub odtwórz nagrania z wybranych webinarów.

Przejdź do strony >>

SBL - webinar informacyjny z tutorem Kaplan 26 lipca

Wszystko, co chcielibyście wiedzieć na temat nowego egzaminuStrategic Business Leader, plus praktyczne wskazówki dotyczące nauki i przygotować do egzaminu SBL od doświadczonego tutora Akredytowanego Partnera Szkoleniowego - firmy Kaplan. Zachęcamy do udziału w sesji online!

Zapisz się do udziału >>

How to transfer from P2 to SBR? - bezpłatny webinar 23 lipca

Podchodzisz we wrześniu do  SBR po nieudanej próbie z P2? Weź udział w spotkaniu online i dowiedz się, jak zmaksymalizować swoje szanse na egzaminacyjny sukces!

Dowiedz się więcej  i zapisz >>

Bezpłatne ACCA study resources

Sylabusy, egzaminy z poprzednich sesji wraz z przykładowymi odpowiedziami, przewodniki 'Self-study guides' i 'Retake guides'; raporty osób sprawdzających egzaminy, artykuły techniczne, video poradniki i wiele więcej!

Przejdź do zasobów ACCA >>