ACCA

Biegły rewident z kwalifikacją ACCA

Spółka AerFinance SE jest brytyjską spółką holdingową notowaną na polskim rynku New Connect realizującą projekty typu start up / early stage / project finance. Wspiera branże z dziedzin: IT, nowe technologie, energia odnawialna, lotnictwo, zdrowie, finanse, przemysł i usługi. Ma w swoim portfelu kilka spółek - córek zarejestrowanych na terenie RP. W obecnym czasie pracujemy nad przeniesieniem siedziby spółki do Polski.

 

W związku z trudnościami logistycznymi biegły rewident z Londynu przeprowadzający badanie sprawozdań finansowych spółki zaproponował przekazanie części swojej pracy (badanie spółek lokalnych - portfelowych mających siedzibę w Polsce) osobie uprawnionej przebywającej na terenie Polski.

 

Poszukiwana osoba powinna mieć kwalifikacje biegłego rewidenta oraz ACCA, która z naszym dotychczasowym biegłym rewidentem ustali szczegóły współpracy tak aby badanie odbyło się sprawnie i bez zbędnych opóźnień / trudności. Zaznaczę również, iż zależy nam na czasie, możemy zaproponować dość szybko spotkanie oraz skontaktować Państwa z biegłym z Londynu, który przedstawi jak miałaby wyglądać współpraca.

 

Osoby zainteresowane podjęciem się tego zadania proszę o kontakt: sasinska(at)aer-vc.com

05-11-2014