ACCA

Menedżer ds. Finansowania Strukturalnego

Ogłoszenie Menedżer ds. Finansowania Strukturalnego

Wstęp (info o firmie)

BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w  rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Skrócony wstęp (info na stronę główną z nazwą stanowiska, maks. 400 znaków)

Bank Gospodarstwa Krajowego poszukuje kandydata na stanowisko Menedżera ds. Finansowania Strukturalnego w Departamencie Finansowania Strukturalnego. BGK to państwowy bank rozwoju - centrum kompetencyjne w finansowaniu projektów infrastrukturalnych, eksportu, spółek komunalnych i samorządów. Dzięki naszej unikalnej roli we wspieraniu wzrostu ekonomicznego Polski, oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w jedynej takiej organizacji w Polsce, pobudzającej przedsiębiorczość i podnoszącej jakość życia Polaków. Zapewniamy stabilne zatrudnienie w  rozwijającym się i nowoczesnym banku z tradycjami, a także atrakcyjny pakiet szkoleń oraz świadczeń socjalnych.

Nazwa stanowiska

Miejsce pracy

Warszawa

Kod referencyjny (jeśli dotyczy)

Obowiązki

  • Ocena projektów z obszaru Structured Finance oraz strukturyzacja transakcji,
  • Prowadzenie/koordynowanie procesu kredytowego, w tym także wewnątrz konsorcjum banków
  • Opracowywanie aplikacji kredytowych
  • współpraca z innymi bankami oraz doradcami zewnętrznymi (prawny, techniczny) na Potrzeby realizowanych transakcji
  • Prowadzenie negocjacji dokumentacji kredytowej z klientami
  • Koordynacja i weryfikacja warunków uruchomienia kredytów
  • Monitoring zrealizowanych projektów
  • Bieżąca współpraca z Departamentem Ryzyka Kredytowego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: bankowość, finanse
  • Co najmniej 5 - letnie doświadczenie w obszarze Structured Finance
  • Dobra znajomość zasad strukturyzacji kredytowych (w tym transakcji konsorcjalnych, project finance, M&A)
  • Doświadczenie w negocjacji umów kredytowych w standardzie LMA
  • Bardzo dobra znajomość analizy finansowej, oceny modeli finansowych oraz instrumentów dłużnych
  • Mile widziana kwalifikacja ACCA lub pokrewne kwalifikacje zawodowe z dziedziny finansów/zarządzania, np. CFA
  • Doświadczenie w zakresie finansowania eksportu oraz znajomość wymagań Konsensusu OECD mile widziane
  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną
  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • Rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz prezentacyjne

Oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Interesującą, rozwojową i pełną wyzwań pracę, przy ciekawych projektach
  • Doskonałą lokalizację biura (ścisłe centrum) z własną rowerownią i kantyną
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta MultiSport, pakiet prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, świadczenia z ZFŚS, pracowniczy program emerytalny)
  • Sekcje sportowe np. piłka nożna, narciarstwo, rowery, biegi, żeglarstwo
  • Program wolontariatu pracowniczego z godzinami wolnymi na jego realizację

Dodatkowe informacje, sposób aplikowania etc.

Prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku „Aplikuj teraz” tutaj.

Klauzula GIODO

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)"

23-08-2018